Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:46 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Място за есенната национална среща през 2008 г. 

Къде предпочитате да се проведе есенната национална среща?
Анкетата свършва на Сря Окт 29, 2008 2:28 pm
Хотел – Механа 19 век - гр. Стрелча, до Панагюрище 52%  52%  [ 17 ]
Спа - Хотел Релакс - гр. Стрелча, до Панагюрище 15%  15%  [ 5 ]
Хотел "Зорница" - Рибарица, Тетевен 27%  27%  [ 9 ]
Туристически комплекс "Ашиклар ЕКО" - Берковица 6%  6%  [ 2 ]
Общо гласове : 33

Място за есенната национална среща през 2008 г. 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Zozo написа:
Аз съм на същото мнение. Среща най - вероятно няма да има. Лошото и жалкото в случая е, че никой от така наречените организатори не е драсвал и ред от 4 дена, да каже нещо по темата. Останаха си само високопарните изказвания, от преди седмица, две...! Тъпо... много тъпо ! :38_2_20:
...............зозо.....стига си наливал масло в огъня....сопри се малко. :Angry: .....не виждаш ли че всичко ври и кипи....кво си се разфучал....

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Сря Окт 15, 2008 5:31 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Кое пък ври и кипи бе...? Аз нищо не съм разбрал по въпроса с вренето и кипенето :shock:


Сря Окт 15, 2008 5:48 pm
Профил
UNREAD_POST 
Здравейте колеги!
Повечето от вас ме знаят като sok1.

Относно провалената среща.
Поднасям на всички извиненията си за това, че напразно ви накарах да се надявате за приятно изкарване!
Организацията си вървеше добре и в срок, според мен, предвид ограниченото време. Още на 12-ти щеше да бъде публикувана тема за капаро, менюта и начин на плащане. Но нещата по една или друга причина се развиха в посока, довела до сегашната ситуация. В подробности е изключено да вляза, защото ще ми е под достойнството.

@Maranello, с приказки за "безотговорното отношение,както към самата среща,така и към .... потребителите от страна на организаторите" няма да спечелиш нищо. Членовете на форума, които познават "организаторите" лично или задочно, знаят, че точно тези "организатори" са им помагали колкото и както могат и определения като "безотговорното отношение" са най-малкото не на място. Или може би искаш да ти се признае, че единствено ти си в състояние да организираш среща от такъв мащаб и само ти си отговорна към потребителите тук? ОК, така да бъде. Ти си №1.

Zozo написа:
Останаха си само високопарните изказвания, от преди седмица, две...!

@Zozo, това не го разбрах, но както и да е.

Това е предпоследния ми пост във форума (дължа още един, но по-нататък). Няма незаменими хора, всички го знаем. Пожелавам успех на абсолютно всички! Пожелавам успех и на форума! Убеден съм, че ще продължи да се развива!
А приятелствата - те си остават. :cool:


Сря Окт 15, 2008 5:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Кви ги вършите , уж сме интелигентни хора , защо просто не си кажете причините поради , които не се състоя срещата , само го увътртате , не сме в парламента !
Винаги сам имал високо мнение за модераторския екип , докато не се изясни случая оставам с впечетлението , че за тази ситуация са виновни Maranello и Ferrari (не само мое мнение).

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Сря Окт 15, 2008 6:10 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST А приятелствата - те си остават. Smilie_PDT
ето затова ще ме яд най много..... и Ангел и Иво и Мишо и Владо....др. не ги познавам лично....са страхотни хора...сърцето ми се къса..някой не можа ли да спре овреме това безумие....хора живота достатъчно труден и гаден...че да си го правим още по гаден с такива раздяли.... :-( :-( :-(

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Сря Окт 15, 2008 6:14 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Да Maranello и Ferrari са виновни, че веднъж за 4 годишната история на форума са ангажирани и нямат възможност да понесат цялата организация на свой гръб. Лично аз си посипвам главата с пепел за това.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Окт 15, 2008 6:15 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Да Maranello и Ferrari са виновни, че веднъж за 4 годишната история на форума са ангажирани и нямат възможност да понесат цялата организация на свой гръб. Лично аз си посипвам главата с пепел за това.
.................е това болка за умиралка ли е.....не са успели не са успели.....след месец друга щяхме да направим....това не може да е повод за такива остри реплики....за мен лично...човешките ценности и приятелството е над всичко....пари и слава се печелят.....а приятели още по трудно.....а толкова лесно се загубват... :-( :-( :-( :-( :-(

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Сря Окт 15, 2008 6:24 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
И какво излиза , че цялата работа е станала зари есенната среща :shock: , звучи смешно !

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Сря Окт 15, 2008 6:29 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 12:55 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
адски смешно......аз съм много разстроен..от случващото се...

_________________
една любофф от пръв поглед..ФИАТ КУПЕ.....1.8....16 v...черно.....1997.г. http://www.vbox7.com/play:61dff912


Сря Окт 15, 2008 6:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
@r3p71l3 Неможеш да ме обвиниш, че съм провалила срещата. Аз не съм организатор,този път! И с нищо не съм отговорна. :cool:

@Иво Не съм №1, дори напротив! Факт е,че един започна,друг продължи,трети захвана,но стигнахте до никъде..така нали е най-лесно. Тръгнахте като овце.Не ме разбирай погрешно,но е смешно когато двама души имат конфликт всички да тръгнете като коне с капаци - юрош. Няма значение, какво ли и най-вече на кого ли да се обяснявам?! END my friend!


Заключвам темата,поради две причини:
1. Темата е изчерпана,след като стана ясно,че срещата се отменя.
2. В раздел Общи приказки вече има тема "Какво стана?",където да се коментира създалата се ситуация.


Сря Окт 15, 2008 7:57 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg