Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:56 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
OSRAM NIGHT BREAKER® vs Philips X-Treme Power vs Others 
Автор Съобщение
UNREAD_POST OSRAM NIGHT BREAKER® vs Philips X-Treme Power vs Others
Здравейте.

Вярно май темата вече е стара и не е актуална защото много се е писало за различните автомобилни лампи за фарове и в крайна сметка се стига до извода, че ксесона е най-доброто. Обаче аз не съм му фен поради ред причини, но това е друга тема.....

Въпроса ми е някой има ли наблюдения кои са по-добрите крушки от OSRAM NIGHT BREAKER® и Philips X-Treme Power? За първите пише че са със +90% повече светлина а за вторите пише че са с +80%, също така четох доста по нета и на доста места пише че Осрама са със много кратък живот и на самата опаковка видях, че си пише че са със живот двойно по-малък от нормална крушка, но за сметка на това Осрама е със доста по-малка цена. Затова според мен Philips-а е по-добрия избор, но не мога да намеря от къде да се сдобия с такива. Затова някой има ли представа дали има Philips X-Treme Power във вариант H1 като за моето купе? Ето примерно и на сайта на Осрам пише че нямат вариант H1 пък тук и тук се продават такива. Това някакви ментета ли са или са истински крушки? Странно и защо на сайта на Philips нямат контакти :-(

Предварително благодаря!


Чет Ное 27, 2008 6:43 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:21 pm
Мнения: 34
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST Re: OSRAM NIGHT BREAKER® vs Philips X-Treme Power vs Others
Колега аз съм със осрама от 2 месеца по 10.60 бройката.Светят по бяло и по силно самата крушка си е 55w има син пръстен отпред за по бяла светлина и огледален в задния край за по голямо отразяване на светлина .Поне така си го обеснявам аз.Няма нищо общо с китайските но и със ксенона.На лупите светят доволно.

_________________
Marea Weekend 1.6 16v 1998


Пон Дек 01, 2008 10:12 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 20, 2008 4:51 pm
Мнения: 17
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Колега мислех си че имам най най най най най най мизерните фарове на света ама просто нищичко ама нищичко не се виждаше с фият браво съм сменях какви ли не крушки от 5 лева от 15 лева комплекта какви ли не и все същото хората казваха продавачите с тези ще правиш пътят ден и какво НИЩО до като не сложих крушки Н1 Филипс блуе вижан по 26 лева броиката просто разликата е НЕВЕРОЯТНА от тука до небето всичко се вижда направи сметка щом хората от среща ми присветват да пусна късите че им светя силно пътят пред мене се вижда просто перфектно останах много ама много много изненадан значи направих следното за 11 лева комплкт купих некакви КСЕНОН ЕФЕКТ некви китаиски и ги лсожих на късите и за 52 лева 2 блув вижан на филипс за дългите и просто пътят пред мене ден :)


Нед Дек 14, 2008 10:26 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
С тези крушки само ще почнеш да заслепяваш. Дали просто не са потъмнели фаровете? 90% от купетата са така.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Дек 15, 2008 10:42 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 3:39 pm
Мнения: 133
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST 
Аз съм с две ръце за OSRAM NIGHT BREAKER. Изпробвал съм ги,смея да твърдя, че ако човек не иска ксенон, това е крушката. Само трябва да се внимава много при слагане и махане. Лесно се съсипва.

_________________
Фиат Браво 1.6 2000, Кукла
www.prosport.bg


Вто Фев 03, 2009 6:41 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 29, 2007 2:44 am
Мнения: 142
Местоположение: София 22 Кремиковци
UNREAD_POST 
OSRAM NIGHT BREAKER :36_2_25: 13.50лв в ОМВ

_________________
колкото повече толкова повече
bravo 1.6 16v 97


Вто Фев 03, 2009 10:52 pm
Профил ICQ
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 8:32 pm
Мнения: 34
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
tralalaiko написа:
Колега мислех си че имам най най най най най най мизерните фарове на света ама просто нищичко ама нищичко не се виждаше с фият браво съм сменях какви ли не крушки от 5 лева от 15 лева комплекта какви ли не и все същото хората казваха продавачите с тези ще правиш пътят ден и какво НИЩО до като не сложих крушки Н1 Филипс блуе вижан по 26 лева броиката просто разликата е НЕВЕРОЯТНА от тука до небето всичко се вижда направи сметка щом хората от среща ми присветват да пусна късите че им светя силно пътят пред мене се вижда просто перфектно останах много ама много много изненадан значи направих следното за 11 лева комплкт купих некакви КСЕНОН ЕФЕКТ некви китаиски и ги лсожих на късите и за 52 лева 2 блув вижан на филипс за дългите и просто пътят пред мене ден :)



Да вярно е и аз имам такива от една година взех ги за 25 лева бройката
много яки купи си и им се радвай и ти.

_________________
Fiat coupe 2.0 20v turbo

http://ivanovhomestyle.dir.bg


Нед Фев 08, 2009 6:15 pm
Профил WWW
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 7:41 pm
Мнения: 34
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
Колеги, преди повече от 2 години сложих но Пунтото Филипс блу вижън наистина в началото светеха добре, но изкараха точно година и изгоряха. Според мен не си заслужават парите от 50лв. За още малко пари вече може да се вземе ксенон макар и китайски и ще свети доста по-добре.


Вто Фев 10, 2009 3:16 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg