Дата и час: Сря Май 15, 2024 2:21 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
До всички застраховани в Армеец 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST До всички застраховани в Армеец
Колеги които от вас са застраховани в ЗК Армеец при щети, да не дава Господ, да правят струват, но чуят ли за ремонт в техен сервиз В НИКАКЪВ случай още повече в "Джоки" - безобразие, отказ за съдействие, мотаене...и какво ли още не!!!!!
Отидох да ми правят халоген и броня...след 10 дни отивам защото никой не благоволява да ми се обади а и аз имам работа и..."колата отпред е готова но имаме проблеми - превъртян ремък и изкривени клапани и то всичките до един!!!!!!!!!!!!!! и то защото ремъка ми бил стар и като тръгнали да вкарват колата за боядисване и така превъртял :evil: :evil: :evil: просто ми идеше да му скоча на тоя дърт ненормалник дто ми разправяше врели некипели!
И така утре с комисия при тапанарите....просто нямам какво да ви кажа повече НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!


Чет Апр 27, 2006 6:49 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST Re: До всички застраховани в Армеец
viktorson написа:
Колеги които от вас са застраховани в ЗК Армеец при щети, да не дава Господ, да правят струват, но чуят ли за ремонт в техен сервиз В НИКАКЪВ случай още повече в "Джоки" - безобразие, отказ за съдействие, мотаене...и ккаво ли още не!!!!!
Отидох да ми правят халоген и броня...след 10 дни отивам защото никой не благоволява да ми се обади а и аз имам работа и..."колата отпред е готова но имаме проблеми - превъртян ремък и изкривени клапани и то всичките до един!!!!!!!!!!!!!! и то защото ремъка ми бил стар и като тръгнали да вкарват колата за боядисване и така превъртял :evil: :evil: :evil: просто ми идеше да му скоча на тоя дърт ненормалник дто ми разправяше врели некипели!
И така утре с комисия при тапанарите....просто нямам какво да ви кажа повече НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!


е бати педерасите тея да не са вкарвали колата в халето с 200 км та да изкриви вс клапани бе :dweeba: :dweeba: :paddle: :paddle:

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Апр 27, 2006 8:18 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST 
охххх нямаш си представа само как ми се стегнаха юмруците :evil: :evil: :evil:


Чет Апр 27, 2006 8:23 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:51 pm
Мнения: 838
Местоположение: София,Люлин
UNREAD_POST 
viktorson написа:
охххх нямаш си представа само как ми се стегнаха юмруците :evil: :evil: :evil:


демек ремъка не е бил скъсан преди това ???????и след неговото скъсване ,те направо са ти отворили двигателя ?????
изобщо не се занимавай с комисии тая работа на съд трябва да отиде направо !

_________________
фиатче Браво 2.0


Чет Апр 27, 2006 9:17 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST 
не човече то на всичкото отгоре не и скъсан ами преметнат


Чет Апр 27, 2006 9:19 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 22, 2006 4:42 pm
Мнения: 287
Местоположение: Костинброд
UNREAD_POST 
аз съм там мерси за сведението и скорошно оправяне на проблема и то без много нерви ти желая

_________________
Punto 1.2 16v Sporting


Чет Апр 27, 2006 10:32 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
както си им я оставил така да ти я върнат
мафия , какво да се прави
и аз имам нещо малко за оправяне, но ако може ще си взема парите и един мой човек ще я оправи
може да не стигнат, но поне ще съм спокоен
и без това като я застраховах си беше така, но те не видяха :D

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Пет Апр 28, 2006 8:40 am
Профил ICQ
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Колегата томазо е прав, както си оставил колата, така трябва да си я получиш и ако трябва работата наистина трябва да отиде на съд!Успех колега и дано с по-малко нерви...


Пет Апр 28, 2006 9:44 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 11:24 am
Мнения: 314
Местоположение: София Бели брези
UNREAD_POST 
вярно е както си я оставил таки си я вземи- който чупи купи. Ако беше я дал на приятел ти или той щеше да плаща за ремонта.
Така че те да я правят или да плащат при тях се е случило


Чет Май 04, 2006 9:42 am
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST 
колеги каквото и да си говорим решението на комисията е налице - "Не подлежите на обезщетяване"
понеже ми е бил стар ремъка а пък при високи обороти щели да бъдат счупени клапаните а не изкривени твърдението ми че колата е форсирана е неприемливо...това което мога да кажа е НЕ ИМ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ а на тях им желая СКОРОШЕН ФАЛИТ!!!!!!!!!


Съб Май 06, 2006 7:39 pm
Профил
UNREAD_POST 
Моят съвет е никой да не пожелава доверения сервиз на Армеец. Всичко друго но не и сервиза ...
Чувал сум за него само лоши неща въпреки че не съм стъпвал в него. Като от сорта на подменянена части по колата ...
И двете ни коли са застраховани в Армеец понеже смятам че условията са добри. Дори жена ми зимата имаше щета - колата и се завъртя и се удари челно в мантинелата - броня,фарове,преден капак. Тя си избра обещетение по експертна оценка и взе 600 лева. Самият ремонт излезе към 550.


Сря Май 17, 2006 3:45 pm
UNREAD_POST 
Ако на мен ми се случи това - горко ще съжаляват!


Сря Май 17, 2006 3:52 pm
UNREAD_POST 
Просто избираш другите варианти за обещетяване. Според мен по експертна оценка е най добре. Нямам голям опит :) но при колата на жена ми се оказа успешен ...


Сря Май 17, 2006 3:56 pm
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
така и така са те прекарали, избери 3 начин-този, след който следва няколко месечен престой в пирогов. няма какво да го мислиш, поне ще получиш вътрешен мир. съжалявам за случката ти


Сря Май 17, 2006 8:38 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST 
някой от вас има ли представа колко време се лежи умишлен палеж
при положение че заловят палителя :twisted: :twisted:


Сря Май 17, 2006 9:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg