Дата и час: Чет Юни 06, 2024 3:25 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Някой да знае по-евтинмагазин за авточасти на фиат в Пловдив 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 5:11 pm
Мнения: 43
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST Някой да знае по-евтинмагазин за авточасти на фиат в Пловдив
Колеги, ако някой от вас знае магазин за авточасти в Пловдив, в който цените не са до небете, моля да ми каже, че тряа да си зема някои работи за ремонта ми на Пунтото. Благодаря предварително :cool:

_________________
Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ.
Жената откри ПАРИТЕ И ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!


Чет Фев 05, 2009 9:07 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Сеп 01, 2006 4:36 am
Мнения: 35
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
да търся авточасти тук в пловдив ми стана голяма болка така че вземи си тефтерчето и записвай
1) масла и т.н. няма да ти казвам..това остава на тебе какво ще взимаш...но маслен филтър , бензинов и въздушен купувай на Mann Filter масленият филтър е с клапан и като завъртиш ключа да запалиш веднага гасва лампата на маслото а не преди да чакаш 3-4 секунди...магазинът се намира на бул. булгария преди ОМВ бензиностанция.. 10 метра след кръстовището с васил априлов посока център...завиваш в една уличка успоредна на самия булевард и ще видиш много магазинчета с авточасти и даже има един с матраци...поне масления го взимаш оттам...след като излезеш от магазина вървиш няколко метра по нагоре посока бензиностанция и ще видиш една автобусна спирка....зад спирката има голям магазин с авточасти за италиански...оттам можеш да купиш масло селения и останалите филтри..жалкото е че няма такъв маслен филтър пък струва 5-6 лева по скъпо но повярвай ми си е супер....

2)за части на предницата силно препоръчвам ДЕЛФИ! струват 10 лв по-скъпо от другите (например носач фрап при мене струва 70 лв пък делфи е 80) но 120.000 км навъртяни в този град нямам нито тропане нито хлопане...също така ангренажен ремък на Гейтс плюс ролка на SKF изиза 100 лв ако го купиш от Тех-ко посока балкан стар след стефанов...абсолютно всичко останало купувай от нашия съфорумец www.axm-auto.com особенно амортисьорите които са оригинални фиатски издържат 90-100.000 км пловдивски дупки...аз даже си правя труда и ходя до ямбол при него и ми разреши всичките ми проблеми...едно ще ти кажа...преди време ми смени комплект съединител и с работа ми излезе по евтино отколкото ми струваше тук в пловдив...даже ми направи и отстъпка и избих бензина дотам... бай Христо е истински Разбирач на тема италианки аз съм го признал.телефона му е 0888515974 ...за дребни ремонти използвам кастрол сервиз при кършиака

3) за ел. проблеми съм признал тези тук http://www.fransizkup.com/Shops.htm намират се на 6ти септември 240... от центъра тръгваш към била..след кръговото на била на 10 метра завиваш надясно...ако стигнеш моста и неговите светофари значи си го подминал и трябва да се върнеш...те ми оправиха абсолютно всички проблеми по ел. системата които се оказаха смешни пропуски на друг официален сервиз тук в пловдив и специално в смирненски...сещаш се нали?? момчето ме чу внимателно и ми обясни подробно какво и защо и естествено веднага ми откри проблема който беше смешен - един прост кабел от динамото на акумулатора...за ел. проблеми само тук


Съб Фев 07, 2009 12:09 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg