Дата и час: Пон Май 13, 2024 3:25 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Къде има добър сервиз във Варна 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 8:20 pm
Мнения: 62
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST Къде има добър сервиз във Варна
Търся сервиз за да ми сменят термостата. Съграждани помагайте.

_________________
Браво 1.6 16v


Сря Ное 07, 2007 5:53 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 9:02 pm
Мнения: 115
Местоположение: Варна
UNREAD_POST 
Автосервизи колкото си искаш има във Варна. Или търсиш някой специализиран за ФИАТ? Преди фирмен сервиз е имало във с. Кичево,но вече до колкото знам не е. Има един атосалон срещу затвора и цирковата площадка на който със големи букви пише FIAT и там има един сервиз,който мисля е специализиран за ФИАТ.Смяната на термостата не е нещо сложно и за това мисля,че могат да ти го сменят във всеки един автосервиз.

_________________
FIAT BRAVO 100/16V


Чет Ное 08, 2007 9:21 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 8:20 pm
Мнения: 62
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Точно за това че не е сложно и никой не иска да го направи - всеки вика де е тоя термостат ангренажен ли е, ела другата седмица и ей такива. А тоя сервиз с големите букви фиат срещу затвора правят само автобуси там и камиони и като им казах за термостата ами то ся няма време и т.н.
Та има един човечец Вангел се казва бачка в едно гаражче под 18-ти блок на МЕИ на брегалница и той ми го сложи днес за 2 часа. Не съм особено претенциозен ама е пълно с чубани по тия сервизи където ВСЕ НЯМАТ ВРЕМЕ. Иначе имах мерак и сам да си го сменя, но е много студено Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

_________________
Браво 1.6 16v


Чет Ное 08, 2007 9:42 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
koleca написа:
Точно за това че не е сложно и никой не иска да го направи - всеки вика де е тоя термостат ангренажен ли е, ела другата седмица и ей такива. А тоя сервиз с големите букви фиат срещу затвора правят само автобуси там и камиони и като им казах за термостата ами то ся няма време и т.н.
Та има един човечец Вангел се казва бачка в едно гаражче под 18-ти блок на МЕИ на брегалница и той ми го сложи днес за 2 часа. Не съм особено претенциозен ама е пълно с чубани по тия сервизи където ВСЕ НЯМАТ ВРЕМЕ. Иначе имах мерак и сам да си го сменя, но е много студено Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
колега напълно ти съчувствам ас от две седмици обикалям сервизи и се едно и също с фиат не работим просто явно тук маисторчетата са свикнали на по стари коли и като видят 2-3 букси в повече и :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ас ги сажалявам незнам те дали се сажаляват :36_2_33: :36_2_49: а вангел дали ноже да ми направи центровката на ремака че двапъти вече се дънят :evil: :evil:


Пет Ное 09, 2007 9:44 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg