Дата и час: Пон Май 13, 2024 4:06 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
здравейте 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 1:04 am
Мнения: 131
Местоположение: Видин
UNREAD_POST здравейте
препорачайте ми магазин за части на фиат че питах за цени и в 3 магазина 3 различни цени за основни биелни и сегменти и направо нз искам качествени части но дали скъпите са качествени? даите телефон каде да се обадя да питам за цени

_________________
®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.


Сря Сеп 19, 2007 9:48 pm
Профил YIM
UNREAD_POST 
Колега разгледай раздел "Бизнес клуб ФИАТ" старички са темите но актуални, някои от магазини изпращат по куриер. Навсякъде има телефони, на които ще получиш подробна информация.


Сря Сеп 19, 2007 9:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 1:04 am
Мнения: 131
Местоположение: Видин
UNREAD_POST 
както винаги никакав резултат.... ако се пак някои реши да хелп нека пише

_________________
®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.


Пет Сеп 21, 2007 9:38 pm
Профил YIM
UNREAD_POST 
Аз ще ти отговоря по малко по различен начин - няма как да разбереш дали частта, която ти продават е качествена, каквато и цена да има, дори и да е оригинална. За справка: преди ~10 месеца ми изпратиха от гр. Торино, Италия, от фирмен магазин, тампони с убийствената цена 600евро за 2 бр. за Фиат Темпра. Купила ги е лично сестра ми, прати ми и съответната касова бележка (фактура), на която са отбелязани артикулите с оригиналните им каталожни номера, цената, дата, час, име на служителя и т.н. Тампоните издържаха точно 5 месеца. Без коментар.
P.S. Виждал съм бутала на Колбен Шмидт, които приличаха на изваяни в хлебопекарна. От досегашния ми опит мога със сигурност да твърдя, че качествена стока се намира най-близо в Солун, Гърция. Цената, обаче също е "качествена". Ако те интересува мога да те свържа с човек, който има автомагазин и по желание на клиента доставя оригинални части от там. Клиентите му са доволни.


Съб Сеп 22, 2007 12:56 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg