Дата и час: Чет Юни 06, 2024 10:41 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
D&N 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 7:01 pm
Мнения: 6
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST D&N
Здравейте,

Някой има ли впечатления за сервизите на D&N?
Бях решил да сменям ангренажен ремък с ролките на моя Фиат Брава 1600, 16v,
навил съм се да го направя при D&N Подуене - 60 лв. за труда (общо 240 лв.) - звучи ми изгодно (във Вантотрейд ми искат само за труда 138 лв. вместо 60 - как ли са го изчислили с такава точност толкова - не знам... ),


....та отивам в D&N... и приемникът ми вика:
"трябва да ни я остваиш... ... 6 часа е работата..., ...искаш ни и гаранция...!?.. писмена??, момче, гаранцията ни е - кат запалиш - да върви.. това е..., ..е ако на третия месец ти скапе двигателя, разбира се, че ние ще я поемем за наша сметка..."

Много се чудя дали при тях да го сменям..?
(знам, че работата е около час и половина, не 6, за какво ли им е да ми я държат толко..? Може би им изглеждам млад и зелен нещо.., знам, че в Ауто Италия и Вантотрейд дават и писмена гаранция за 60 хил. км, ..."да запали" - това гаранция ли е - та тя и сега си пали...?)

Посъветвайте нещо за тези сервизи...
Много, много благодаря


Сря Май 30, 2007 12:54 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Май 29, 2007 7:01 pm
Мнения: 6
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
мда.. проверих и на други места - само при офиц. представители има практика да се дава подобна гаранция..., но и всичко си е за съответната цена...

...Засега смятам да се доверя на D&N пък после ще драсна дали съм доволен (дано да съм),
(напр. проблеми с обтягането на ремъка и т.н. - четох, че се случват подобни проблеми след смяна)

Ако някой се сети за съвет/впечатления и т.н., драснете нещо
Благодаря


Сря Май 30, 2007 12:14 pm
Профил
UNREAD_POST 
Въпреки, че ремъка си го смених сам, ГОРЕЩО ти препоръчвам да отидеш в оторизиран сервиз. Ако в Благоевград имаше поне един такъв, никога нямаше да се захвана сам! Тук, във форума колегите много хвалят Вантотрейд, повечето фиатаджии и алфаджии в моя град също. Сигурно има защо. Аз съм си обещал при следващата смяна да направя точно това. Разлика от 80лв. не е малко, но е в пъти по-малко от разходи, не дай Боже, при скъсан ремък.

А приказки от рода на:
guesswhat написа:

....та отивам в D&N... и приемникът ми вика:
"трябва да ни я остваиш... ... 6 часа е работата..., ...искаш ни и гаранция...!?.. писмена??, момче, гаранцията ни е - кат запалиш - да върви.. това е..., ..е ако на третия месец ти скапе двигателя, разбира се, че ние ще я поемем за наша сметка..."


направо ме карат да му прасна една между очите на такъв майстор. Ей, толкова години минаха и не се научиха как да да се държат с клиента. :evil:


Сря Май 30, 2007 1:03 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg