Дата и час: Пет Юни 07, 2024 10:24 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
диагностика на Брава в София без уговорка 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 11:15 am
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST диагностика на Брава в София без уговорка
Привет на всички.
Знам че има страшно много теми за сервизи , успях да прочета немалка част от тях , но не намерих това което ме интересува :(
Нужна ми е помощ за диагностиката на една Брава която ще идвам да оглеждам в София. Проблема е че не знам кога точно ще се случи това. Препоръчайте горе долу читав сервиз където мога да се обадя и в рамките на 3-4 часа да успеят да ми направят диагностика тъй като нямам възможност да остана повече от един ден в София.
Мерси предварително !


Вто Мар 20, 2007 11:16 am
Профил
UNREAD_POST 
Пич, що не отидеш на ключар :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Що за въпроси задал не знам.
Като за начало ще е добре да кажеш и какъв двигател има Брадвата, защото не всеки сервиз е компетентен и по дизели и бензини.


Вто Мар 20, 2007 4:26 pm
UNREAD_POST Re: диагностика на Брава в София без уговорка
ruNNer написа:
Привет на всички.
Знам че има страшно много теми за сервизи , успях да прочета немалка част от тях , но не намерих това което ме интересува :(
Нужна ми е помощ за диагностиката на една Брава която ще идвам да оглеждам в София. Проблема е че не знам кога точно ще се случи това. Препоръчайте горе долу читав сервиз където мога да се обадя и в рамките на 3-4 часа да успеят да ми направят диагностика тъй като нямам възможност да остана повече от един ден в София.
Мерси предварително !

Автокомплекс Фиат, гр.Ямбол,оторизирън дилър на Фиат за региона. Собственика му Hit-ko е модератор във форума,а това е сайта му: http://www.axm-auto.com/
Считам, че няма смисъл да биеш път до София.
Успех!


Вто Мар 20, 2007 6:07 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:59 am
Мнения: 35
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Нали казва: "една Брава която ще идвам да оглеждам в София", ако стигне до Ямбол и има проблеми, после да се връща до София да се разправя за цената на колата ли, мисля че няма да му върнат парите... :D

П.П. Иначе и мен ме интересува читав сервиз в Сф, в случай че си харесам някоя Бравичка - да мога веднага да отида да я "прегледат". Ако някой знае да каже за дизели и за бензинки, PLS :)

_________________
I have counted to infinity. Twice!


Вто Мар 20, 2007 6:13 pm
Профил
UNREAD_POST 
О извинявам се не разбрах! :36_2_49:
Ами в такъв случай да звънне на Ванто трейд, телефоните са им най-горе в темата "Магазини за авточасти Фиат".. пък и е близо Горубляне, ако колата е от там.


Вто Мар 20, 2007 6:20 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:59 am
Мнения: 35
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Благодаря за информацията :) Дано да свърши работа и на колегата ;)

_________________
I have counted to infinity. Twice!


Вто Мар 20, 2007 6:30 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 11:15 am
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Бравата е бензин 1.6 , телефоните на повечето сервизи съм си ги записал. Вантотрейд е на първо място , но като чета из форума май е най-предпочитания сервиз и едва ли ще могат да се уредя същия ден. Надявах се някой да сподели лични впечатления , които досега не е писал из форума.

doofiat: Мерси за отзивчивоста , предположих че всеки ще се досети какво искам да се диагностицира на колата при оглед за покупка. Вероятноста да ми потрябва ключар е доста малка. Ако не успея да я отворя или да я запаля шанса да я купя не е особено голям :D


Сря Мар 21, 2007 10:19 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:59 am
Мнения: 35
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
А колко струва една цялостна диагностика (при покупка на Брава) във Вантотрейд? Имам предвид мерене на компресия, цялостна диагностика на двигателя, окачване и всичко, което може да се тества?

_________________
I have counted to infinity. Twice!


Сря Мар 21, 2007 1:31 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
batececo написа:
А колко струва една цялостна диагностика (при покупка на Брава) във Вантотрейд? Имам предвид мерене на компресия, цялостна диагностика на двигателя, окачване и всичко, което може да се тества?

Диагностика на двигателя е 25лв.
На ходовата част още 7.20
Това са данни от миналата година.

_________________
N.Y. State of Mind


Сря Мар 21, 2007 5:16 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ами аз бях скоро на цялостна диагностика във Вантотрейд - електроника, амортисьори, спирачки и излезе 60 лева, доколкото си спомням ;)


Чет Мар 22, 2007 12:16 am
UNREAD_POST 
Колега, като имаш телефоните, направо си уговори час без да се обясняваш много много. Казваш за пълна диагностика по двигателя и ходовата част и ако отидеш отидеш.


Чет Мар 22, 2007 1:01 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 11:15 am
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
doofiat написа:
Колега, като имаш телефоните, направо си уговори час без да се обясняваш много много. Казваш за пълна диагностика по двигателя и ходовата част и ако отидеш отидеш.


Знам че и така става , ама не ми харесва така да връзвам някой. Все пак благодаря за съветите , благодарение на jujumunguru разбрах че има шанс да се влезе във Вантотрейд почти веднага като отидеш


Чет Мар 22, 2007 3:47 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg