Дата и час: Пон Май 13, 2024 5:02 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
сервизи Бургас 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Май 06, 2006 9:25 am
Мнения: 48
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST сервизи Бургас
Кажете добри сервизи в Бургас да си направя комп. диагностика.

_________________
фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври


Сря Ное 01, 2006 6:43 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Пон Дек 05, 2005 11:24 pm
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Може да отидеш при "кафеджиев", там имат комп за диагностика и тестер на ел инсталацията. Но ..... до тук, желателно е да не даваш на бригадата на "кафеджията" да ти пипа по колата.
Може да отидеш и в "АЛФА" имат софтуера за ФИАТ. Но ....... до тук, не се знае на кой сръчко ще попаднеш, има едно момче което ЗНАЕЩ, но едва ли ще го уцелиш.



Моя съвет е обади се на hit-ko, запази си час и скочи при него в Ямбол.
Не си троши нервите по "масторчетата" в Бургас.

_________________
Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro


Чет Ное 02, 2006 11:29 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:30 pm
Мнения: 108
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
В момента имам проблем с запалването и незнам къде да отида в Бургас да е ремонтират.


Чет Яну 25, 2007 6:09 pm
Профил ICQ WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:23 pm
Мнения: 1120
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Може да отидеш при Стоян- "ROSCH SERVICE" 056 845899 0887209096 смятам, че ще ти свършат работа
Това е на околовръстното Победа-посока Бургас, между гърба на Затвора и сервиз "Хонда"

_________________
Изображение


Чет Яну 25, 2007 7:30 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:30 pm
Мнения: 108
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Благодаря за инфото,тази седмица отивам да е видят.


Пет Яну 26, 2007 2:50 pm
Профил ICQ WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 1:56 am
Мнения: 291
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Да, сервиза за който казва Веско е наистина добър.Аз също съм ходил при тях за дребни неща,но си вършат работата.Иначе ако имаш време може да прескочиш до Ямбол при Христо.

_________________
COUPE 1.8 16V
VOLVO XC90 T6


Пет Фев 23, 2007 6:27 pm
Профил
UNREAD_POST 
да,при Тяната иди.Веднъж съм ходил за проблем с фара.Такова старание не съм виждал в България.Ако всички са такива,ще се оправим.


Пет Мар 02, 2007 9:59 am

Регистриран на: Съб Окт 11, 2008 1:34 pm
Мнения: 3
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Е здравейте съфорумци.Да напиша и аз моята история за сервиз Кафеджиев-Бургас.Термостата ми се предаде и няма загряване моята Мареа 1.8 мотор 113 кончета.След справки по сервизи и магазини и разбиране че с помалко от 60 лв.за термостат няма да се размина реших да посетя сервиза(дата12.12.2008 петък).След ровене из компа за цена ми казаха 60 лв.термостат+20лв.за труд и антифриз колкото разсипят за 10лв.По тяхни сметки всичко за 90лв.Днес 15.12.2008 отивам да се разделя със стария термостат и 100чката за ремонт.показвам даже на приемчика че съм с ГИ и компа е захванат за стойката на акумулатора и питам дали не е проблем и след уверения че изобщо не им пречи си давам колата за ремонт.След 2 часа ми се обадиха че съм готов,да ида да си я взема.Радост неземна ще си имам парно.Влиза да си платя за ремонта и ми заявяват че дължа 134лв.След като се съвзех малко от шока я питам лелката защо толкова много след като сме се разбрали за 90лв.И тя ми заявява че термостата бил84лв+труда+6лвза антифриз.Смятам аз и пак не ми излизат сметките84+20+6=110лв и пак се почват кавги и обеснения че термостата бил по-скъп.Смятам аз пред нея и пак и задавам въпроса защо ми иска повече и тя изведнъж ми заявява че труда не бил 20 ами 40лв.защото ми били разкачали компютара на ГИ.Аз и казвам добре аз ви попитах дали ще пречи казахте ми че не е проблем и няма да пречи.защо ми иска 40а не 20 лв.и се почна едно мънкане и увъртъне на което и казах че искам да разговарям със собственика на сервиза.И ооооо чудо ремонта ми се намали на 108лв.от лелката.Аз пак настоявам че не ми струва толкова ремонта защото съм се договорил за термостат от 60лв.не от 84лв.Все пак нали сме се разбрали за толкова пари,а и като имам 100 кинта как да и дам 108.След още настоявания да разговарям с шефа,ми заявиха че видиш ли компромис щели да ми направят и ще ми струва само 100лв.Дано поне ремонта да е качествен че ако и ремонта не бива големи ядове ще берът с мен.


Пон Дек 15, 2008 7:26 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg