Дата и час: Нед Май 12, 2024 5:41 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 11:33 pm
Мнения: 1
UNREAD_POST УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
Харесвам ги много на визия иначе до сега съм карал само немски коли,предимно VW.Колата за която се колебая е Мареа комби 1.9тд 100к/с 1998г. с фул екстри.Карах я и много ми допадна возията и комфорта на колата.Искам да споделите с мен скъпа ли е подръжката и примерно в сравнение с един Пасат Б3.За италиянските дизели съм слушал хубаи неща,но проблемна била ходовата част и електрическите детайли.Наистина ли е толкова калпава и проблемна ходовата част на тези коли.Кои детаили по ходовата част дават най-лесно фира Искам и примерни цени на частите за да си направя някаква съпоставка.Ще съм много благодарен,ако някои колега обърне внимание на темата ми.Поздрави!!!


Чет Юли 22, 2010 12:17 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Яну 13, 2010 3:28 pm
Мнения: 22
UNREAD_POST Re: УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
здрасти колега ако искаш да си купиш марея не я сравнявай с пасат Б3 имам ги и двата модела и от опит ти казвам има си и плюсове и минуси моя пасат е 1.8моно и е много тромав в сравнение с мареята 1.6 103кончета или там колко са останали пасата няма тия екстри като фиата но е много по цените на частите са в пъти по народни пример за фиата смяна на ангренажен ремък с 2те ролки ми излезе 200лв с работа срещу 80лв за пасата скоро смених задните амортесьори на пасата Монро 100лв двата за фиата не знам за пасата гумички за клапаните 8лв за фиата около 40лв знам от познати и тоя ТД мотор му е проблемно ГНПто ако е лукас моя кум има Брава ТД 100 има някакъв клапан два пъти протича нафта и ремонта е около 250лв по добре си вземи 1.9ЖТД много добър мотор с перфектна динамика това е което знам


Чет Юли 22, 2010 8:28 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
Аз съм пристрастен и мога да редя само суперлативи за Мареата. Ядове с ходовата част ще имаш ако пестиш и купуваш китайските боклуци. Частите за първо вграждане и при FIAT и при VW са на фирмата TRW и карат по 150 000км. Ако слагаш такива и при ремонт ще видиш всъщност колко здрави са FIAT като ходова част. За двигателя и моята препоръка е common-rail мотора 1.9JTD. 5-цилиндровия 2.4JTD вече е много голям. Обикновения турбодизел е с помпа Лукас, на която в у нас малко и отбират, а и разхода не е малък за дизел.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Юли 22, 2010 9:28 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 4:50 pm
Мнения: 9
UNREAD_POST Re: УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
ЩОМ СИ ВЛЯЗЪЛ В ТОЯ САЙТ ЗНАЧИ ВЕЧЕ СИ УБЕДЕН :bye:

_________________
добрите момчета отиват в рая,а лошите където си поискат.


Нед Авг 08, 2010 6:09 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 11:10 pm
Мнения: 44
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
Аз моята Мареа я взех внос от Италия и в началото имах проблеми с ходовата част. След това смених биалетки, тампони, носачи и каквото се сетиш по ходовата част и от близо 2 години нямам проблеми да чукна на дърво. Важно е и да не влизаш в кофти дупки :) С компютъра имах проблем един път, но за сега е това. Ако искаш точно цените ще намеря гаранцията :D Иначе проблеми с ток често съпътстват италианските коли :)


Пон Дек 06, 2010 1:49 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: УБЕДЕТЕ МЕ ДА КУПЯ МАРЕА
Цаката на ходовата част е да се слагат хубави маркови резервни части.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Дек 06, 2010 10:48 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg