Дата и час: Пон Май 13, 2024 12:43 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Темпрата е в историята; впечатления FIAT... VS NISSAN SUNNY 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Под хубаво табло имам предвид това http://fiat-bg.com/forum/files/resize_of_pic_0032_523.jpg (надявам се, че колегата Згабровски няма ищо против, че му ползвам снимката, в противен случай я махам). В сравнение с това, моето е наистина на светлинни години назад. А за твоето писах да постнеш снимка, защото от онази не се вижда какви функции има повече :?:Освен това съ карал 3 бравота и всичките бяха със съшщите като моет. Това, че съм сложил пръстени на циферблатите е друга история. Но браво с по-обиновено от това табло няма...

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Вто Фев 14, 2006 8:13 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 8:42 pm
Мнения: 20
UNREAD_POST ре
снимка ще има тея дни, но както казах е същото като това от 1ва стр.
И ИМА ПО ОБИКНОВЕНО ТАБЛО ОТ ТОВА!!!
ето го и него!
не трябва аз да се уча за бравота, казах ти да погледнеш темата, от нея съм го взел!


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
PETROL/LPG, pioneer P7600;)


Вто Фев 14, 2006 9:16 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 1:06 am
Мнения: 181
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
Ами първо честита нова кола а,това, че ти харесва повечете от ФИАТ лошо няма все пак ти ще си го караш. :D Аз лично бих предпочел ТИПО 1.6. А то е на същите пари и години.


Вто Фев 14, 2006 10:17 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST Re: ре
turbobanana написа:
снимка ще има тея дни, но както казах е същото като това от 1ва стр.
И ИМА ПО ОБИКНОВЕНО ТАБЛО ОТ ТОВА!!!
ето го и него!
не трябва аз да се уча за бравота, казах ти да погледнеш темата, от нея съм го взел!


Мда както казах по-обикновено табло от моето за браво няма просто, защото това на снимката не е от бравО, а от бравА. Отвътре те се различават по табло. А това табло на снимката го има само няколко мес. от производствената гама на брава - от 11.95 до началото на 96..След това вече има и оборотомер...

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Сря Фев 15, 2006 2:19 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 3:06 pm
Мнения: 168
Местоположение: Хасково
UNREAD_POST 
Нисанът :mrgreen:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Alfa Romeo 146 JTD


Сря Фев 15, 2006 2:31 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 3:06 pm
Мнения: 168
Местоположение: Хасково
UNREAD_POST 
Бравото
и да съм обективен нисанът е 2000 143коня
бравото е 2000 154коня
избора е ваш :!:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Alfa Romeo 146 JTD


Сря Фев 15, 2006 2:35 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Дек 01, 2005 8:42 pm
Мнения: 20
UNREAD_POST ре? има ли смисъл?
ABARTH написа:
Бравото
и да съм обективен нисанът е 2000 143коня
бравото е 2000 154коня
избора е ваш :!:


момче, бравото е 4 години по ново!!!! Или не можеш да четеш. или не искаш...
Защо не погледнеш Алмерата? и 5 или 10 коня при 150 не правят една кола по бърза или по-вървяща, ама какво ли има да ти обяснявам, щом и това не знаеш... Отвори някъде където има СКОРОСТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ и виж каква е разликата? ще ми е интересно!
А какво ще кажеш да съпоставиш сънито с типо а? що не извадиш някои уникаЛни снимки на типо? Седичи или там каквото искаш
просто едно си баба знае, едно си бае!

_________________
Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
PETROL/LPG, pioneer P7600;)


Сря Фев 15, 2006 4:18 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Добре де, Нисан Съни е по-добра за някого от Фиат Браво, и какво от това? Аз съм сигурен, че мога ей сега да дам поне 5 модела коли от един и същ клас, които да смажат по показатели(субективни или не) всеки Фиат. И какво от това? Всеки има мнение по въпроса какво да кара, какво му харесва и т.н. Това не важи само за колите, важи за всичко от ежедневието ни. Аз ей сега мога да си продам Фиата и да скоча на кола, която ще е 2 пъти по-яка според 90% от хората(примерно БМВ 3 серия, Мерцедес 124, Опел Вектра и още 10-тина модела), ама никоя няма да ме радва толкова, колкото Фиата. А на мен това ми е достатъчно. Ако ще да се троши като замаяна, да е гадна италианска талига, боклук и каквото и да е, мен пак ще ме кефи и ще ми носи удоволствие. Човек не живее(поне аз де) само практично, икономично, удобно и многофункционално. Моят Фиат друса като каруца, спирачките му скърцат като трамвай, ама не ме е.е, пак си ме кефи повече от всички коли в класа. Така че, не виждам защо трябва да се спори на кого му е по-голям, по-дебел и повратлив, все пак удоволствието идва от чувството, така съм чувал... :36_2_48:


Сря Фев 15, 2006 4:36 pm
UNREAD_POST 
Е тва дето me_to_u го каза е самата истина (за мен - вътрешно) и оттам произтича и философията на форума.
turbobanana - пич стига дразни положението ами иди си намери нисански форум да се хвалиш от какво си се оттървал и на какво си се натресъл (или просто няма такъв и затова го правих тук???)
:36_2_49:


Сря Фев 15, 2006 4:41 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 9:32 pm
Мнения: 180
Местоположение: Варна 03 Младост
UNREAD_POST 
Е как да няма :!: има,ето го тук Вече може там да списваш колега,интересното на този форум е че там всички харесват Нисан,следователно ще се чувстваш по добре там. :idea:

П.п
Колега me_to_u Правилен отговор.
:36_2_25:

_________________
ИзображениеИзображение


Сря Фев 15, 2006 5:38 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Айде пичове край на купона. Колегата може да му сипваме да си хапва още дълго, но мисля че е редно да се премести в Нисан форума. Заключвам темата


Сря Фев 15, 2006 5:38 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg