Дата и час: Чет Юни 06, 2024 9:47 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Гонки 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.
Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.


Вто Мар 22, 2005 9:42 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 2:50 pm
Мнения: 11
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
jorko написа:
Paco написа:
Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005

автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище" :wink:

Би ли се обвързал с време на Аудито за тия 400 м ?
От известно време първенството на Божурище включва и времеизмерване с наличната там техника :roll:
Jorko какво искаш да кажеш с това дали се обвързвам.Дали е подобрило най доброто време на Типото ли .Ако е това отде да знам.С официална апаратура едва ли е мерено.Казвам единствено че Аудито би Типото.


Вто Мар 22, 2005 9:53 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:26 pm
Мнения: 290
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
Dobri написа:
238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.
Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.

Типото не е мерено на Диното :roll: ...

_________________
ИзображениеИзображениеJVC камера Продава


Сря Мар 23, 2005 12:17 am
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 12:56 am
Мнения: 10
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Paco написа:
Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005

Поради интереса към дино-графиките на автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище", публикуваме резултатите от измерванията направени след състезанието през Януари 2005г. Базовият автомобил е Audi S2, след което в сервиза на Prospeed Motorsport беше направена конверсия към Audi RS2 с оригинални компоненти внесени от чужбина. RS2 конфигурацията е подсилена единствено с по-голяма и надеждна турбина. Предстоят нови, по-сериозни стъпки към подобряване на надеждността и производителността на този автомобил. http://prospeed.bg/galery.php?g=7 Типито падна и това е факт.Но Фил каза че ще има реванш :wink:

MMда даже си е сток рс2-ка аре стига глупости цяла година не спряха да я правят!!! Да би ме но времето ми от тогава беше 13 сек. а рекорда ми 12.35!!! По мои измервания когато аудито ме би (беше много студено и 4х4-то си каза думата) разликата м-у двамата беше 0.1 сек.!!! Ако беше дошло в събота щеше да остане разочарован но това ще се види когато аудито е готово че сега е на ремонт!!! Затова изрази от сорта АУДИТО Е НАЙ са несериозни има времеизмервателна техника която ще си покаже като му доиде времето!!! А за сега тои е първи в пряк двубои аз пък съм с наи доброто време измерено на божурище!!! аиде със здраве!!!


Сря Мар 23, 2005 1:09 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 12:56 am
Мнения: 10
Местоположение: София
UNREAD_POST 
jorko написа:
Dobri написа:
238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.
Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.

Типото не е мерено на Диното :roll: ...

И няма смисъл да се мери защото диното няма да му хване реалните кончета :))))) (мери до 400кс. на мост до колкото знам) :lol: :lol: :lol:


Сря Мар 23, 2005 1:11 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 12:56 am
Мнения: 10
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Dobri написа:
238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.
Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.

Имаш груба информация по въпроса 400кс.+ просто тогава беше много студено и въртях гуми от страта до финала които е бил там е видял!!!


Сря Мар 23, 2005 1:13 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Fil дай някави сники да го видим това чудо и ние - хората от провинцията.


Сря Мар 23, 2005 1:21 pm
UNREAD_POST 
Yavor написа:
Fil дай някави сники да го видим това чудо и ние - хората от провинцията.


Това е хубавеца. Снимката е от Италфест 2004.
Изображение
а ето и мотора
Изображение


Сря Мар 23, 2005 2:25 pm
UNREAD_POST 
Бах м'ааму и матор. Здраво са го натъпкали!


Сря Мар 23, 2005 6:17 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 2:42 pm
Мнения: 282
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST Черното Типо
pugsy написа:
до колкото знам черното типо е на Филип и наистина е лудница.Виждал съм 2 дърпания с него и ги прави смешни :haha:
Ами щом веднъж мина като 2:0 Мерцедес C 180 ! |Не помня от къде дръпнах клипа| :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

КУПУВАМ: Теглич за Темпра
КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
КУПУВАМ: Спортен волан

http://www.tempra-clube.hit.bg
http://www.tempras.myfreebb.com


Пон Апр 04, 2005 2:05 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 1:27 pm
Мнения: 84
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST \ за Типото
Колеги Типото върви адски много ,ходете на Божурище за да видите възможностите му!

_________________
-------------------------------
0898506763


Пон Апр 04, 2005 4:47 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST Re: \ за Типото
dodo2 написа:
Колеги Типото върви адски много ,ходете на Божурище за да видите възможностите му!

Аре да си закараме фиатките на 8-ми на откриването и да се пробваме,че искам да вида как върва преди да си добавя две и половина магарета към мощноста :lol: :roll:

_________________
_______________________________________
0885261834


Пон Апр 04, 2005 5:41 pm
Профил ICQ WWW
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 8:39 am
Мнения: 25
Местоположение: София
UNREAD_POST 
На това се казва "каручка" като ходих на тунинг събора го видях това зверче как върви - за СТРАХ само се питам колко харчи и колко му струва двигателчето?!?!?!?!?!?!?! :roll: :?:


Чет Апр 07, 2005 11:56 pm
Профил
UNREAD_POST Re: \ за Типото
dodo2 написа:
Колеги Типото върви адски много ,ходете на Божурище за да видите възможностите му!


Виждал съм ги на път. Усещането е по различно от това на Божурише.


Пет Апр 08, 2005 3:54 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Ето даже и клип:
http://free.data.bg/tdrome/BojurLand/08 ... 700083.AVI

_________________
Alles in Ordnung


Чет Апр 21, 2005 4:48 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg