Дата и час: Чет Юни 06, 2024 6:37 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Предизвиквам с Opel Corsa Fiat Bravo 1.8 GT! 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 9:02 pm
Мнения: 115
Местоположение: Варна
UNREAD_POST 
CORSA C20XE написа:
МНОГО СИ ТЪП БЕ ВМИРИСАН СТЪК ОТ МИШНИЦАТА НА МАИКАТИ И ТИ КАТО ВСИЧКИ ТУК МНОГО СТЕ ОТВОРЕНИ КАТО МЕ БАМНЕШ И КАКВО СЕ ЩЕ СИ КАРАТЕ БАВНИТЕ КЕНЗЕФИ . КОПИ СИ ФИАТ ДА ТЕ Е ЯТ МАИ ВСИЧКИ ТУК СТЕ ГО ЧУВАЛИ ТОЯ ЛАФ НАЛИ? ПОНЕ ЕДИН ДА МОЖЕШЕ ДА МЕ ИЗПРЕВАРИ А КАТО ГЛЕНАМ И НА БОЖУРА МАЙ И ТАМ НЕ ВИЖДАМ ФИАТ ИЗМЕЖДУ БЕГАЧКИТЕ КАК СИ ПОМИСЛИХТЕ ЧЕ КОЛИТЕ ВИ ВАРВЯТ НЕСЕ СЕЩАМ САМО В УТРЕПАНИЯ ВИ ФОРУМ СТЕ ОТВОРЕНИ :D :D :D :D ХАХА И АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЕМОГА ДА ВЛИАЗА ТУК ЖЕСТОКО СЕ ЛАЖЕШ ЦАРВУЛ


Едва ли има смисъл да коментирам написаното от теб. Явно си решил да избиваш комплекси и да си център на внимание- искаш да "блеснеш" за кратко.

_________________
FIAT BRAVO 100/16V


Чет Дек 06, 2007 9:50 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
МНОГО СИ ТЪП БЕ ВМИРИСАН СТЪК ОТ МИШНИЦАТА НА МАИКАТИ И ТИ КАТО ВСИЧКИ ТУК МНОГО СТЕ ОТВОРЕНИ КАТО МЕ БАМНЕШ И КАКВО СЕ ЩЕ СИ КАРАТЕ БАВНИТЕ КЕНЗЕФИ-за кое е тъп то се вижда за бавните кенефи имаш предложения за гонки отиди победи и тогава го кажи . КОПИ СИ ФИАТ ДА ТЕ Е ЯТ МАИ ВСИЧКИ ТУК СТЕ ГО ЧУВАЛИ ТОЯ ЛАФ НАЛИ?-мда чували сме го тва ама за съжаление не можем да бием рейтинга на гнилия леген !!! ПОНЕ ЕДИН ДА МОЖЕШЕ ДА МЕ ИЗПРЕВАРИ А КАТО ГЛЕНАМ И НА БОЖУРА МАЙ И ТАМ НЕ ВИЖДАМ ФИАТ-тука нешщо да не си пил ???как пък се сложи и ти на божура и за изпреварването ти казах в по горния отговор отиди биии някой и тогава!!! ИЗМЕЖДУ БЕГАЧКИТЕ КАК СИ ПОМИСЛИХТЕ ЧЕ КОЛИТЕ ВИ ВАРВЯТ НЕСЕ СЕЩАМ САМО В УТРЕПАНИЯ ВИ ФОРУМ СТЕ ОТВОРЕНИ ,-както и вии в вашия форум :D :D :D :D ХАХА И АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЕМОГА ДА ВЛИАЗА ТУК ЖЕСТОКО СЕ ЛАЖЕШ ЦАРВУЛ- и какво щ епостигнеш като влезеш пак???

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Дек 06, 2007 9:54 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Темата е психологическа:
Значи някакъв смотаняк си купил гнила сапунерка- корса със силен двигател, което си е живо самоубийство, защото нито п.чата въшка има спирачки, нито спирачна маса, нито е стабилизирана при внезапно занасяне и т. н...

Та въпросната серия корси са произведени за да запълнят сегмента от пазара на някои празноглавци, за които сигурност е лоша дума и имат някакви комплекси за избиване, и те наистина си ги избиват... и се избиват...

На всичкото отгоре и тия собственици на сапунерките имат неистова нужда от себедоказване с истински здравите коли и в желанието да си разбият празната глава в някой стълб е по- силна от тях...


Чет Дек 06, 2007 10:08 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Kimi_Raikonen написа:
Темата е психологическа:
Значи някакъв смотаняк си купил гнила сапунерка- корса със силен двигател, което си е живо самоубийство, защото нито п.чата въшка има спирачки, нито спирачна маса, нито е стабилизирана при внезапно занасяне и т. н...

Та въпросната серия корси са произведени за да запълнят сегмента от пазара на някои празноглавци, за които сигурност е лоша дума и имат някакви комплекси за избиване, и те наистина си ги избиват... и се избиват...

На всичкото отгоре и тия собственици на сапунерките имат неистова нужда от себедоказване с истински здравите коли и в желанието да си разбият празната глава в някой стълб е по- силна от тях...

за6то говориш така!@!!като слагаш всички под един знаменател!!! и аз имам сапунерка и то много по вървя6та от гнилия леген???
това прави ли ме равна с него???????????
това че той е невъапитан и си мисли 4е много върви...скоро ще го осъзнае нали има предложения за гонки да ги направи реалност ...ама не да се иска да се гони със вси4ки а после да казва ми елатез..нестава братко заблуден.....ти си поел една инициатива хората ти отговориха от няколко града..имаш покана от варна софия и други там...

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Дек 06, 2007 10:14 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Kimi_Raikonen написа:
... имат неистова нужда от себедоказване с истински здравите коли и в желанието да си разбият празната глава в някой стълб е по- силна от тях...


Това е важното- нека не дърпаме ... за опашката и да предпазим живота си- това е...


Чет Дек 06, 2007 10:21 pm
Профил
UNREAD_POST 
Няма смисъл повече, затварям темата.


Чет Дек 06, 2007 10:29 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 126 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg