Дата и час: Пон Май 13, 2024 11:50 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Кражби!!! 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST Кражби!!!
Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.
Интересно ми е има ли и други така препатили.
Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.


Чет Мар 17, 2005 12:59 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST ?
И на мен не ми се побира в ума защо някой тръгва да краде тези евтини таратайки. Предполагам, че това са някакви хулигани, които сега се учат. От тия коли нищо не може да се спечели и не си струват риска.


Чет Мар 17, 2005 10:48 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 2:54 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
UNREAD_POST 
дай малко повече инфо, къде и как са я откраднали, кой, къде и как я е намерил.


Чет Мар 17, 2005 11:17 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 11:28 am
Мнения: 205
Местоположение: София/Дружба-2
UNREAD_POST 
Наистина кофти работа колега.На мене преди години ,се опитваха да ми откраднат самарата,ама толко са прости ,че не можаха да я отворат.
Просто утиди в булинс и я застраховай,и няма да имаш грижи.

_________________
FIAT MAREA 1.9TD


Пет Мар 18, 2005 5:06 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST Re: Кражби!!!
FiFo написа:
Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.
Интересно ми е има ли и други така препатили.
Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.


Всичко се краде. Поцял ден ми карат какви ли не коли с разбити ключалки.

Ако не е тайна какви пари ти взеха за ремонт на ключалките?

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Пет Мар 18, 2005 1:42 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Ами откраднаха ми я при хотел Плиска, което е много учудващо защото там има бая народ.А я намериха в Дружба 2 на паркинга на един блок.
Вярно че уно-то попринцип е ефтина кола, но пък моята не бих казал че е таратайка както "Dobri" се е изказал :)
Що се отнася до парите,значи след като я намериха и тъй като не беше в състояние да се вкара ключ и да запали викнах ключар който ми взе 10лв. за идването,35 за свалянето на патрона на запалването ( а беше неделя вечер ) и наследващия ден още 50 за ремонт.Та общо 95 лв. ми излезна патрона за запалването. Иначе дружката на вратата незнам колко дойде защото в сервиза сменявах и други работи.
Еби му майката. Сменявах и спирачната помпа защото заради копелетата ми изби масло от помпата.
Изображение


Пет Мар 18, 2005 7:34 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
FiFo написа:
Ами откраднаха ми я при хотел Плиска, което е много учудващо защото там има бая народ.А я намериха в Дружба 2 на паркинга на един блок.
Вярно че уно-то попринцип е ефтина кола, но пък моята не бих казал че е таратайка както "Dobri" се е изказал :)
Що се отнася до парите,значи след като я намериха и тъй като не беше в състояние да се вкара ключ и да запали викнах ключар който ми взе 10лв. за идването,35 за свалянето на патрона на запалването ( а беше неделя вечер ) и наследващия ден още 50 за ремонт.Та общо 95 лв. ми излезна патрона за запалването. Иначе дружката на вратата незнам колко дойде защото в сервиза сменявах и други работи.
Еби му майката. Сменявах и спирачната помпа защото заради копелетата ми изби масло от помпата.



Oпределено ти е одрал кожата този ключар. Здраве да е. :) Важното е че колицата си е при теб. А за това че са ти я вдигнали на такова уживено място, за пример ще ти дам следната случка. Опитват се да вдигнат джипа на един клиент, но не успяват/случайност/ и ни викат да я оправиме, запалваме колата и я караме пред ателието да я оправиме. Свалили сме патрона и го ремонтираме вътре в ателието, по едно време колегата отива да монтира обратно в колата и гледа в колата някъв седи и се кани да пали, разбира се веднага офейка Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Е т'ва е наглост :evil:

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Съб Мар 19, 2005 1:25 am
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 1:32 am
Мнения: 570
Местоположение: Обект 9
UNREAD_POST 
:arrow:


Последна промяна FIRE 8V на Сря Мар 28, 2007 5:12 am, променена общо 1 път



Съб Мар 19, 2005 2:57 am
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Вярно че ключара ме одра зверски но в такъв момент нямах избор да избирам и време да търсия друг.Нямах избор а и без неговите услуги неможех но както Alexius каза, здраве да е.
Ама това с джипа верно е било голяма наглост.Малеее...

А отностно срещата на Ал.Невски.На коя дата ще бъде и в колко часа.:)


Съб Мар 19, 2005 2:27 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST 
аааа.... видях кога ще е срещата, просто не бях обърнал внимание.:D
Ще се помъча да дойда но не е сигурно.


Съб Мар 19, 2005 2:35 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
FiFo написа:
Вярно че ключара ме одра зверски но в такъв момент нямах избор да избирам и време да търсия друг.Нямах избор а и без неговите услуги неможех но както Alexius каза, здраве да е.
Ама това с джипа верно е било голяма наглост.Малеее...

А отностно срещата на Ал.Невски.На коя дата ще бъде и в колко часа.:)


Аз свърших тази работа сам. Разглобих кормилната колонка и извадих контактния палец. После си запалих колата въртейки палеца с по-широчка отверка. На другия ден вече извадих патрона и го занесох на кючар. Ремонта ми дойде 10лв.


Съб Мар 19, 2005 3:14 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Е да сега вече и аз разбрах как става разглобяването но дано повече не ми се налага да се прави.Просто до този момент незнаех как се разглобява и въобще как се отделя патрона:)
А като се свали патрона аз даже и без отверка завъртах палеца.


Съб Мар 19, 2005 6:03 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
FiFo написа:
Е да сега вече и аз разбрах как става разглобяването но дано повече не ми се налага да се прави.Просто до този момент незнаех как се разглобява и въобще как се отделя патрона:)
А като се свали патрона аз даже и без отверка завъртах палеца.


Патрона е направен така, че за да се извади трябва клуча. Да ама при мен ключ не можеше да влезе след напъването. В крайна сметка и аз малко измародерствах. Кажете ми кой малоумник краде Фиат пък бил той и най-големия лъскач.


Съб Мар 19, 2005 10:17 pm
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 10:23 am
Мнения: 57
Местоположение: Карнобат
UNREAD_POST Re: Кражби!!!
FiFo написа:
Хорааа...не ми го побира главата как може на обяд, посред бял ден да ти откраднат колата. В неделя ми откраднаха Уно-то, но за голям късмет и щастие за 2 часа ми го намериха.Пръснах пари за ремонт на ключалки и спирачки но това не е нищо пред това да си бях загубил цялата кола.
Интересно ми е има ли и други така препатили.
Да им изсъхнат ръцете на тия копеленца гадни.


Явно са искали да ти свият , я главата, я електронрн блок, но не са харесали колата, по време на вървене. Късмет имаш, че си я намерил, цяла.
М.м.а им на такива!

_________________
Fiat 132 ie, 1982г,


Нед Мар 20, 2005 1:05 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:16 am
Мнения: 153
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Незнам какво са искали и какво не са харесали, ама да им изсъхнат ръчичките на тия. Късмет наистина че се намери и се кефа много,но пък заради тези тъпанари вече съм с около 200лв. вътрешно.
Ама това е.Човек да го е страх вече да си купи нещо хубаво, пък било и то по евтино.


Нед Мар 20, 2005 9:31 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg