Дата и час: Нед Май 12, 2024 9:22 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Привилегии за членове на клуба 
Автор Съобщение
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Привилегии за членове на клуба
Колеги, какви привилегии бихте желали да ползвате в сервизите на Фиат, ако сте членове на клуба?
Пускам това вьпросче за да можем сред по-широка аудитория да обсьдим идеи и предложения които по-кьсно ще отсеем и ще ги поставим пред определени сервизи за реализация!

_________________
FIAT-SPORT


Нед Мар 19, 2006 7:29 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 4:39 pm
Мнения: 88
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
Според мен собствениците на сервизи представители нанашта марка трябва да решите какво можете да предложите като привилегии, щото на българине квот и да му дадеш, се му е малко. Пък и да не стане така до си вкарате автогол и да се нароят един куп "фенове" дето де вчера са викали "мани ги тия италиански трошки". :?


Нед Мар 19, 2006 8:22 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Skip написа:
Според мен собствениците на сервизи представители нанашта марка трябва да решите какво можете да предложите като привилегии, щото на българине квот и да му дадеш, се му е малко. Пък и да не стане така до си вкарате автогол и да се нароят един куп "фенове" дето де вчера са викали "мани ги тия италиански трошки". :?


То става на въпрос за членове на клуба - такива които плащат членски внос... тъй че няма опасност от "неверници"...

а иначе мисля че е правилно да има намаления при услугите по стандартната поддръжка: смяна на ангренажен ремък и ролки, смяна на външен ремък, смяна на накладки и т.н. <-- това с намаления
а: реглаж на предница, реглаж на фарове, тест на спирачките, диагностика на двигателя и най-важното - ЧИСТЕНЕ НА ГРЕШКИ от компютъра <-- да е безплатно...!
Какво ще кажете? Или много мечтая?

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Нед Мар 19, 2006 8:39 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 8:09 pm
Мнения: 96
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Като оставим настрана евентуалните намаления/привилегии, това което е по важно (според мен) е че ще има списък с проверени сервизи (ако правилно съм разбрал идеята) - нещо което ще е доста полезно за хора като мене дето по принцип не си бърникат под капака и ги е страх дали няма да им спукат скоростната кутия като им сменят маслото в поредния сервиз X...
Иначе идеята на Mazgarev за безплатната диагностика ми се струва добра :)

_________________
Punto 1.1 SX 95г


Нед Мар 19, 2006 9:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
А защо не една сезонна проверка. Дали автомобила е годен за тежките зимни условия или или пък какво е състоянието му напролет. FORD от няколко години прави това за собствениците на тази марка.


Нед Мар 19, 2006 10:01 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 1:06 pm
Мнения: 39
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Идеята е страхотно ... тъкмо ще поддтикне хората към такива проверки :)
Само ...няма ли да натежи много на сервизите ... все пак една такава проверка си е доста губене на време . Иначе и само жеста че има някакво взаймодействие с клуба ще е плюс... поне да знаем къде да караме колите като опре до сервиз :)

_________________
The sands of time for me are running low....

Skype Nick: SwordLord


Нед Мар 19, 2006 10:32 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Mitko написа:
А защо не една сезонна проверка. Дали автомобила е годен за тежките зимни условия или или пък какво е състоянието му напролет. FORD от няколко години прави това за собствениците на тази марка.


...и въобще... да можеш да идеш някъде, да погледнат под капака, да ти вдигнат колата на подемника и да ти кажат "какво, що"... и най-важното да можеш това да го направиш безплатно!
иначе относно грешките в компютъра - питайте дали ще могат да ни спестят парите за това :)

П.П.: лошото е обаче че с подобен род безплатни услуги могат много хора да спекулират.. в смисъл могат прекалено често да ходят да се преглеждат... та... трябва да се види как точно да се организира! Но разбира се първо дано стане! ;)

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Нед Мар 19, 2006 10:35 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Mazgarev написа:

П.П.: лошото е обаче че с подобен род безплатни услуги могат много хора да спекулират.. в смисъл могат прекалено често да ходят да се преглеждат... та... трябва да се види как точно да се организира! Но разбира се първо дано стане! ;)


това за компютъра и на мен ми харесва
1 път годишно мисля, че ще е добре

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Нед Мар 19, 2006 11:04 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
ЕДИНСТВЕНАТА привилегия, която лично аз желая е КАЧЕСТВЕНА ДИАГНОСТИКА.Другото си плащам.Но да не слушам приказки от типа на "Абе карай нищо и няма" или карай още така, като се влоши то ще си покаже" хи-хи!!!!!!! :mrgreen:
Това са цитати от посещения при онези МЪРЛЯЧИ от "А Л Е К С А Н Д Ъ Р А У Т О"!!!!!!! :36_2_49:


Нед Мар 19, 2006 11:37 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Христо, идеята ти е много добра, но с риск да кажете, че пак съм в опозиция искам да напиша следното:

1. Единици /ако не и само ти/ които ще направят това само за едното нищо ... искам да кажа че повечето сервизи ще искат да се рекламира това, а къде ще е рекламата?
2. Въпроса за членския внос - къде на кого, колко и как ще се плаща?
3. Трябва да се изгради някаква мрежа със сервизи /за Ямбол и оклоните градове - ОК, за София предполагам също се се уредите/ във голям брой градове ... /Между другото в Русе си имаме човек вече работещ с отстъпка за хора със залепен стикер на стъклото - диагностика и настройка на двигатели - цена 10 лв. за останалите цената му е 15-20/
4. По какъв начин ще може да се преговаря със собственици на магазини и сервизи за отстпки и др. привилегии и какво ще се предлага срещу това?

Поздрави
Ивайло

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пон Мар 20, 2006 10:12 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
На някои от въпросите вече има отговори. Карам поред:

ivo написа:
1. Единици /ако не и само ти/ които ще направят това само за едното нищо ... искам да кажа че повечето сервизи ще искат да се рекламира това, а къде ще е рекламата?


Естествено е да има реклама на сервизите и/или организациите, които ни подкрепят. Техните фирмени знаци ще седят на визитките на клуба, на гърба на членската карта и на сайта.
ivo написа:
2. Въпроса за членския внос - къде на кого, колко и как ще се плаща?

Клубът има банкова сметка. Парите се привеждат по банков път или чрез SMS след като уредим нещата с MTel.


Пон Мар 20, 2006 10:36 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
И пак въпроси :wink:

Mitko написа:
на сайта.

Кой сайт?
Mitko написа:
Клубът има банкова сметка.

Къде? Кой е номера и? Каква е сумата? Как се получава членската карта?

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пон Мар 20, 2006 11:08 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Да не трупаме off-topic. Ще получиш отговорите си заедно с всички.


Пон Мар 20, 2006 11:42 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
ivo написа:
Христо, идеята ти е много добра, но с риск да кажете, че пак съм в опозиция искам да напиша следното:

1. Единици /ако не и само ти/ които ще направят това само за едното нищо ... искам да кажа че повечето сервизи ще искат да се рекламира това, а къде ще е рекламата?
2. Въпроса за членския внос - къде на кого, колко и как ще се плаща?
3. Трябва да се изгради някаква мрежа със сервизи /за Ямбол и оклоните градове - ОК, за София предполагам също се се уредите/ във голям брой градове ... /Между другото в Русе си имаме човек вече работещ с отстъпка за хора със залепен стикер на стъклото - диагностика и настройка на двигатели - цена 10 лв. за останалите цената му е 15-20/
4. По какъв начин ще може да се преговаря със собственици на магазини и сервизи за отстпки и др. привилегии и какво ще се предлага срещу това?

Поздрави
Ивайло


Иво, съвсем основателни са ти въпросите, понеже предполагам, касаят всички кандидат-членове!
Аз, не напразно повдигам този въпрос / с привилегиите /, точно с идеята да се породи дискусия и да приемем най- добрия, реализуем и работещ вариант!
Като подберем възможните привилегии / не казвам отстъпки, понеже те са част от това / ще повдигна въпроса с вьзможните и авторитетни сервизи и магазини по градове, за да се опитаме да им въздействаме!
Защо ще ни предпочитат? Ами ние сме една общност, непрекъснато нарастваща, която никой не би пренебрегнал, аз поне никога, но така би постъпил и всеки перспективно мислещ!
Ами повечето клиенти, са и повече пари а нашия клуб осигурява на сервиза или магазина тази група клиенти, а той естественно трябва да откликне с определени привилегии, иначе ще се вьзползва друг - неговия конкурент!
Такива привилигировани групи има и сега: таксита, транспортни фирми, магазини, сервизи и т.н. - така, че нищо ново!
В сьбота се проведе национална среща на дильрите и фирменни сервизи в БГ и аз поставих този вьпрос пред всеки един. Имаше доста коментари и в крайна сметка идеята се възприе от всички като много полезна!
По отношение на магазините, нещата са по-лесни, понеже по-силните от тях са на няколко фирми, а аз ги познавам всички, така, че - остава да се действа!

И давайте още мнения по вьпроса....

_________________
FIAT-SPORT


Пон Мар 20, 2006 10:32 pm
Профил WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 4:39 pm
Мнения: 88
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
Това направо звучи невероятно на фона на останалите неща дето се случват в България. Една такава инициатива ноправо ме спечели като твой клиент за достоа дълго, даже да не стане това с привилегиите, щото ми писна да си давам парите на разни дето ме разиграват и после да се ядосвам от резултатите.

Може би е разумна идеята за един годишен цялостен преглед за членове на клуба. Просто да ти кажат чесно състоянието на колата - това никак не е малко!!!

Искрено се надявам скоро да се задвижат нещата с членския внос и да станем един наистина доста сериозен клуб.

Успех и най-добри благопожелания на хора като вас!! :36_2_25:


Пон Мар 20, 2006 10:47 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg