Дата и час: Нед Май 12, 2024 7:20 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
За необходимостта от тази тема...!!! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST За необходимостта от тази тема...!!!
Ето я и "черната дупка" в нашият форум.......предполагам много от вас са шокирани...и е нормално...

......така или иначе в един друг наш приятелски форум, първата тема беше за ужасен инцидент и то писана от мен.....така или иначе т.нар. "хроникьор" на подобни инциденти почти винаги съм аз.....решихме да създадем такава тема и със запълването и да се занимавам аз......

Повечето навярно биха ме обявили за ненормален, но......толкова много ужасии съм виждал, знаете че с непрестанните си командировки почти живея в колата...а и служебно всеки месец по няколко пъти посещавам пато-анатомията в един крайдунавски град........такива неща съм виждал, такова безхаберие, такава липса на инстинкт за самосъхранение.....такова самобичуване и самоунищожаване......че реших да се заема с тази черна задача....къде с възпитателен ефект, къде и за вътрешно удовлетворение........

В темата ще се поместват материали за трагични инциденти, по възможност придружени със снимков материал, разбира се в границите на допустимото и нормалното.......целта ми е да ви подействам ако не възпитателно, то поне психологически.....знам, че много хора няма и да я отварят, но се надявам на факта, че дори и наличието на тази тема тук ще ни направи малко по-разумни....и отговорни.....


Вто Авг 15, 2006 2:31 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Аз едва ли ще чета това, което пишеш, защото ми е достатъчно това, което съм видял с очите си и то още като съвсем малък по пътищата ни. Наистина подобни гледки са способни да променят начина на мислене на хората. Всъщност да повярват че това наистина се случва и да ги накара да се замислят... пък до изводите стигат сами.

Колега Логан, пожелавам ти да няма какво да пишеш в тази тема повече! Да няма повече такива случаи!

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Вто Авг 15, 2006 2:39 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Подкрепям идеята за такава тема. Логан знам, че и на теб би ти било трудно да я пълниш, но дори един човек да си вземе поука от писаното тук значи си успял. Мисля, че именно това е целта да променим психиката у хората. А тя ще се промени само по-този начин, колкото и жесток да е той. Сигурно и аз съм бил като повечето самонадеяни младежи. Промени ме случката при Вакарел. Реална история за щастие със щаслив край, но за мен тя ми отвори очите. Всеки докоснал се до смъртта вече става разумен на пътя. Целта ни е да ви предупредим на не да се учите от реалните ситуации.

Успех и дано скоро да няма какво да пишеш тук.


Вто Авг 15, 2006 2:51 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 2:19 pm
Мнения: 124
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST 
Лошото е че всеки става внимателен но за кратко време.След това пак го обзема лудоста и си е все същото лайно.Никой не може да предположи за другия що за птица е и това е лошото.Много станаха НЕПРЕДВИДИМИТЕ. Затова е добре тук да се пише и да се показват и снимки.В нашия форум със сигурност има много НЕНОРМАЛНИЦИ и повярвайте ми това си проличава по езика с който се пишат постовете по аватарите и разни други изгъзици. :evil: Не бива да забравяме какво е основното предназначение на автомобила и това че не сме сами на пътя :twisted:

_________________
АЛ.ПЕТРОВ
FIAT UNO 1.5 ie SX
минал школата на Москвич 2140 и Лада 2104


Сря Авг 30, 2006 12:57 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg