Дата и час: Пон Май 13, 2024 4:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Уплътнения за дръжките на вратите 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Уплътнения за дръжките на вратите
от къде мога да си закупя?и къде да търся?
Също така амо коже и да ми кажете може ли да си намеря от някъде , пластмасов капак за под двигателя?предпазната кора ?
благодаря ви много , и ако съм сбъркал мястото за поста ме извините?
БЛАГОДАРЯ ВИ! :-)


Пон Дек 10, 2007 9:49 am
UNREAD_POST Re: Уплътнения за дръжките на вратите
presiqn написа:
от къде мога да си закупя?и къде да търся?
Също така амо коже и да ми кажете може ли да си намеря от някъде , пластмасов капак за под двигателя?предпазната кора ?
благодаря ви много , и ако съм сбъркал мястото за поста ме извините?
БЛАГОДАРЯ ВИ! :-)


Не си сбъркал мястото колега. Проблемът е, че не си споменал за каква кола става дума. И за кои точни уплътнения става въпрос. Да не би да е гуменото ПОКРИТИЕ на дръжките на Брава/Браво?


Пон Дек 10, 2007 2:21 pm
UNREAD_POST 
точно така колега.извинявам се че не съм се отучнил.точно за дръжките на вратите става дума , а колата е Bravo 99g.Искам да ги сменя . щотото много мем дразни така.БЛАГОДАРЯ ТИ


Вто Дек 11, 2007 9:20 am
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 9:26 am
Мнения: 46
Местоположение: BG
UNREAD_POST 
Същия проблем и при мен
Аз си купих направо нова дръжка за 32 лв.

Преди това я бях залепил на отлепените места с черен силикон (тоя с който лепят предните съкла на колите - лепи здраво и даяни на всякакви метеорологични условия).


Сря Дек 12, 2007 11:31 pm
Профил
UNREAD_POST 
presiqn написа:
точно така колега.извинявам се че не съм се отучнил.точно за дръжките на вратите става дума , а колата е Bravo 99g.Искам да ги сменя . щотото много мем дразни така.БЛАГОДАРЯ ТИ

Като че ли аз не съм виждал само уплътнение да се продава. Препоръчвам ти нови или втора употреба дръжки от Мареа.


Сря Дек 12, 2007 11:39 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
А от къде си ги пазаруваме тези дръжки , явно проблема е повсеместен за всички BRAVO/VA . И при мен са изгорели а ми казаха ,че и доста трудно се сменяли!!! Дайте съвет, много моля - от къде да си намеря читави дръжки и къде да ги сменя. Благодария предварително 36_2_53


Пон Яну 21, 2008 4:08 pm
Профил
UNREAD_POST 
http://www.axm-auto.com/


Пон Яну 21, 2008 4:17 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Много благодаря! Само не ми стана ясно дали цените са за дръжката с или без патрона?А и не мога да се ориентирам къде имат магазин в София ?


Пон Яну 21, 2008 4:32 pm
Профил
UNREAD_POST 
Поръчваш и до 24 часа ди доставят поръчаното. Ще си сложиш твоя патрон от старите дръжки.


Пон Яну 21, 2008 5:08 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
А къде да ида да ми ги сложат ? Сам не вярвам да се справя.


Пон Яну 21, 2008 9:17 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Проблема на тези дръжки е че гуменото им покритие се разрушава от слънцето, така че ако колата е била от Италия- тамошните жеги са разказали играта на всички дръжки. Едва ли ще намериш читави и втора употреба, ако вратите са докарани пак от Италия. Най- добре е нови дръжки без ключалката.


Пон Яну 21, 2008 9:25 pm
Профил
UNREAD_POST 
Kimi_Raikonen написа:
Едва ли ще намериш читави и втора употреба, ако вратите са докарани пак от Италия.


Може, може, от една Мареа знаеш ли как ще му паснат. :cool:


Пон Яну 21, 2008 9:34 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Ами , хич не държа да са втора лапа, цените и на новите ме устройват идеално, плюс това на първо време ми трябват само 2 така че... нови ще са. А има ли някакав вариант за превенция срещу изгаряне пак? Не да ги сменям през 2 години.


Пон Яну 21, 2008 10:11 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Никой не каза къде да ги сменя, дали в сервиз и ако да в кой, или да се справям сам ако не е бог знае колко сложно...?


Вто Яну 29, 2008 8:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
Zozo написа:
А има ли някакав вариант за превенция срещу изгаряне пак? Не да ги сменям през 2 години.


Няма. Но тук не е Италия. Зада изгорят отново ще са нужни 20 години при нащия климат. :cool:

Zozo написа:
Никой не каза къде да ги сменя, дали в сервиз и ако да в кой, или да се справям сам ако не е бог знае колко сложно...?


Абе пипкава работа си е. Но гледам, че не си далече много от Надежда. Ferrari и Trojaneca сменяха преди нова година и са наясно. Аз по-малко.


Сря Яну 30, 2008 1:53 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg