Дата и час: Пон Май 13, 2024 8:31 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Ударете едно рамо за тази аларма Cobra 5340 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 10:22 pm
Мнения: 14
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Ударете едно рамо за тази аларма Cobra 5340
Здравейте, с въпросното "нещо" купих колата. На "нещото" пище COBRA 5340, а отдолу с мънички букви 4S5340STA. Нямам упътване, а като пусна в google, не излиза нищо. При вкл/изкл. алармата не издава звук, а само светят мигачите. Диода ми свети постоянно, а не мига като на другите. Дистанционното е с 2 копчета, от които аз ползвам само едното другото не знам за к'во е, но като го натисна алармата надава вой.
Та сега питането ми: Знае ли някой що за аларма е това, какво може, как работи и евентуално (това едва си го помечтавам) някакво упътване. На сайта на Кобра няма. За две години от как я имам съм разбрал само, че се спира с мъничко ключе което се мушка под една тапа. И че като я включа не задейства веднага, ами след малко т.е. ако я активирам от дистанционното централното заключва и диода светва, но ако веднага отключа с ключа, централното се отваря диода не угасва, но няма проблем. Но ако това упражнение го направя след 1 мин примерно, да не си наблизо - ебати сирената чак те болят ушите.
Моля ако някой може да помогне, че вече две години ме тресе ебати любопитството. (Дори по едно време мислех да я сменям, само защото следващата ще дойде евентуално с документаци, но за сега и се размина, че смених 4 амортисьора и бюджета за ремонти за тази година се изчерпа)


Нед Апр 29, 2007 11:48 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg