Дата и час: Чет Юни 06, 2024 5:40 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем с ключа при запалване на Брава. 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 9:51 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
UNREAD_POST Проблем с ключа при запалване на Брава.
От 2 дни имам Брава и срещам следния проблем...тръгвам да паля и ключа не се варти наникаде, волана сящо е блокиран :lol: ...знам че има някакъв чип в ключа, чел съм за това тук....
та след десетина минути на всевъзможни опити с ключ скорости и аларма се оправих ама така и неразбрах как.... :D


Нед Юни 19, 2005 6:04 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 5:02 pm
Мнения: 263
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST Re: Проблем с ключа при запалване на Брава.
SSPURSS написа:
От 2 дни имам Брава и срещам следния проблем...тръгвам да паля и ключа не се варти наникаде, волана сящо е блокиран :lol: ...знам че има някакъв чип в ключа, чел съм за това тук....
та след десетина минути на всевъзможни опити с ключ скорости и аларма се оправих ама така и неразбрах как.... :D


това и при мен го има, но според мен е нормално когато воланът ти е заключен да не можеш да въртиш ключът. Пробвай следващият път когато стане така да раздвижиш едновременно воланът и ключът тогава не би трябвалода има проблем - воланът се откл=чва и колата пали :)

_________________
Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
www.marea.hit.bg


Нед Юни 19, 2005 6:29 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 9:51 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
UNREAD_POST 
дано да си прав ....ще пробвам с волана ако се случи пак...все пак бих изслушал и други мнения.....

....нещо не ми е ясно...защо волана е заключен? аз съм спрял преди това както винаги....нищо не съм правил за да бъде заключен после.... :?:


Последна промяна SSPURSS на Нед Юни 19, 2005 6:33 pm, променена общо 1 път



Нед Юни 19, 2005 6:31 pm
Профил
UNREAD_POST 
Изглежда проблемът ти е механичен, не електронен. Във форума има човек, който се занимава професионално с ключарски услуги- Alexius. Обърни се към него ако искаш на лично съобщение, той е много отзивчив, ще ти помогне :wink:


Нед Юни 19, 2005 6:32 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 9:51 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
UNREAD_POST 
мерси ...ако в тази тема не си реша проблема ще му пиша.


Нед Юни 19, 2005 6:35 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 5:02 pm
Мнения: 263
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
SSPURSS написа:
дано да си прав ....ще пробвам с волана ако се случи пак...все пак бих изслушал и други мнения.....

....нещо не ми е ясно...защо волана е заключен? аз съм спрял преди това както винаги....нищо не съм правил за да бъде заключен после.... :?:

а ми при мен когато е изкаран ключа при наи лекото движение воланът се заключва та може би просто като си излизал да си го врътнал леко или не знам и така при мен е точно същата работа като при теб, но така ми беше и на самарата и на другите коли знам, че е така. Чипът за който питаш няма общо с въртенето на ключа, а с паленето.

_________________
Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
www.marea.hit.bg


Нед Юни 19, 2005 6:45 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 9:51 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
UNREAD_POST 
ok, мерси на всички...


Нед Юни 19, 2005 6:58 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 05, 2005 8:54 am
Мнения: 266
Местоположение: Белене
UNREAD_POST 
[quote="valataatа ми при мен когато е изкаран ключа при наи лекото движение воланът се заключва та може би просто като си излизал да си го врътнал леко или не знам и така при мен е точно същата работа като при теб, но така ми беше и на самарата и на другите коли знам, че е така. Чипът за който питаш няма общо с въртенето на ключа, а с паленето.[/quote]
Аз често си заключвам волана неволно при излизане от колата - като закача волана с бедро и той се заключва. А това е така защото той е свален максимално надоло. :)

_________________
FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103hp
KAWASAKI ZL600B Eliminator 600cc 16v 61hp
-----------------------------------------------------
Хора, не газете животните с колите си по пътищата!


Нед Юни 19, 2005 11:01 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 5:02 pm
Мнения: 263
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Humppa написа:
[quote="valataatа ми при мен когато е изкаран ключа при наи лекото движение воланът се заключва та може би просто като си излизал да си го врътнал леко или не знам и така при мен е точно същата работа като при теб, но така ми беше и на самарата и на другите коли знам, че е така. Чипът за който питаш няма общо с въртенето на ключа, а с паленето.

Аз често си заключвам волана неволно при излизане от колата - като закача волана с бедро и той се заключва. А това е така защото той е свален максимално надоло. :)[/quote]

:) точно :)

_________________
Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
www.marea.hit.bg


Пон Юни 20, 2005 1:12 am
Профил
UNREAD_POST и още нещо......
незнам каква ти е брава-та,но почти сигурно е че имаш code което ще рече,че е хубаво да направиш половин оборот завъртане на ключа (т.е. на контакт както се казва) да изчакаш няколко секунди най - добре докато индикаторите на смукача и airbag-a (ако имаш такъв) изгаснат...тогава да завъртиш ключа още половин оборот и колата ще ти запали :)

блондинка съм та не се знае до колко съм ясна но пък съм безкрайно изчерпателна :oops:


Пон Юни 20, 2005 1:29 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пон Май 02, 2005 10:46 pm
Мнения: 33
Местоположение: София 14 Искър
UNREAD_POST 
още една блонинка да потвърди, и при мен се е случвало да се заключи волана, и тогава не може да завъртиш и ключа, затова поразклати малко и волана и ключа и ще се освободи. а за имобилайцера, то е ясно, като дадеш на контакт ще ти светне ключа, като спре да свети тръгваш.

_________________
Punto 1.1


Пон Юни 20, 2005 10:10 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST До SSPURSS
:!:


Последна промяна mariobg на Вто Мар 14, 2006 5:06 pm, променена общо 1 път



Вто Юни 21, 2005 5:46 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 9:51 pm
Мнения: 103
Местоположение: София
UNREAD_POST 
еййй блондинки ...мерси определено ми помагате.... :D

реших си проблема...самата ключалка нещо не е в ред.
Марио....ми първа е тази....срамно ли е все някога да се качиш в кола не като куфар?
...та ако съм те издразнил с тъпия ми проблем сори....и като видиш тема пусната от мен не се занимаваи да четеш защото срам ни срам ще задавам подобни въпроси в блиските месеци..... :D


Вто Юни 21, 2005 6:56 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 11:16 am
Мнения: 388
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
Колеги,смятам,че няма нищо необичайно в това човек да се сблъсква с доста проблеми,когато подкара първата си кола :) Нали това е една от целите на форума-да си помагаме кой с каквото може :)

_________________
Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC


Вто Юни 21, 2005 7:11 pm
Профил
UNREAD_POST SSPURSS
:!:


Последна промяна mariobg на Вто Мар 14, 2006 5:07 pm, променена общо 1 път



Вто Юни 21, 2005 7:20 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg