Дата и час: Нед Май 12, 2024 10:55 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
НА КЪДЕ ВЪРВИ ТОЗИ ФОРУМ?! 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST НА КЪДЕ ВЪРВИ ТОЗИ ФОРУМ?!
КОЛЕГИ, НЕ ИСКАМ ДА ЗАСЕГНА НИКОГО ОТ ВАС.

ОТ ДНЕС ВСИЧКИ ИМАТЕ ДОСТЪП ДО КОШЧЕТО НА ФОРУМА И КАТО НЯКОИ ОТ ВА СА ЗАБЕЛЯЗАЛИ ТАМ ИМА ЕДНА НОВА ТЕМА ОТНОСНО ЕДИН "ПРОТОКОЛ" ОТ ЕДНО "СЪБРАНИЕ". ДО ТУК ДОБРЕ. АМА ТАМ ИМА ВЗЕТИ "РЕШЕНИЯ" И ТО КАКВИ - НАЙ ВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ТРИЯТ ТЕМИ ИЛИ СЛЕД КАТО СА ИЗТРИТИ ДА СЕ ДАВА ОБЯСНЕНИЕ ОТ КОГО И ЗАЩО, КОЕТО ВАЖИ И ЗА МОДЕРИРАНЕТО НА ФОРУМИТЕ. ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НОВИ МОДЕРАТОРИ НА ТЕМИТЕ - НИКОЙ ОСВЕН МЕН НЕ Е СЪГЛАСЕН С ТЯХ ИЛИ ЕДНОЛИЧНИЯ НИ АДМИНИСТРАТОР ПАК Е СМЕТНАЛ ДА АДМИНИСТРИРА ФОРУМА КАТО Е СМЕНИЛ САМО МЕН КАТО МОДЕРАТОР НА СЪОТВЕТНАТА ПРЕДЛОЖЕНА ТЕМА?

ТУК ИСКАМ ДА СЕ ОБЪРНА ЛИЧНО КЪМ ДИМИТЪР: ДИМИТЪР, КАКВА Е СЛЕДВАЩАТА ТИ 'АДМИНИСТРАТОРСКА' СТЪПКА СПРЯМО МЕН? БАН? ИЗКЛЮЧВАНЕ НА АЙ ПИ ТО ОТ КОЕТО ВЛИЗАМ? ЗАЩО ВЕЧЕ НЯМАМ ДОСТЪП ДО ТЕМАТА 'КЛУБ ФИАТ'? НЕУДОБЕН ЛИ СТАНАХ И АЗ?

ЩЕ МЕ ОБВИНИШ ВЕДНАГА ЧЕ СЪМ СЕ ЗАСЕГНАЛ КАТО МАЛКО ДЕТЕ .... А ТВОИТЕ ДЕЙСТВИЯ КАКВИ СА?

ПОСЛЕДНО АКО СЛЕД ТОВА КОЕТО ВЕЧЕ МИСЛЯ ЗА ТЕБ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ Е УДАЧНО ДА СЪМ МОДЕРАТОР ИЛИ ЩЕ ПРЕВЪРНА В ПОТРЕБИТЕЛ?

ТОВА Е. ОТ ТУК НАТАТЪК ПОСТОВЕ ОТ ТОЗИ РОД НЯМА ДА ИМА ОТ МОЯ СТРАНА. ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО ОТ ТУК НАТАТЪК ЩЕ Е ДЕ БЪДА МОДЕРАТОР АКО ИЗРИЧНО ОЩЕ ЕДИН ПЪТ БЪДА ПОПИТАН ЗА ТОВА ИНАЧЕ ЩЕ СИ ЧЕТА И ПИША РЪР ФОРУМА КАТО ОБИКНОВЕН ПОТРЕБИТЕЛ.

ПОЗДРАВИ
ИВАЙЛО

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Съб Яну 21, 2006 12:24 am
Профил ICQ WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Искам да допълня нещо към предния си пост .... а то е:

Ислишно е да казвам какво стана форума за мен - място където съм ежедневно. Място от което научих полезни неща и надявам се успях да помогна поне на един чковек. Място където срещнах няколко истински хора - може би най важното нещо!

Поздрави
Ивайло

п.п. Още един път искам да се извиня на всички потребители.

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Съб Яну 21, 2006 12:30 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Като за начало си поправи поста да е с малки букви. Не е необходимо да ти обяснявам защо нали? И конфликта ни е личен. Няма защо да занимаваш всички с него.


Съб Яну 21, 2006 1:14 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
ivo написа:
Искам да допълня нещо към предния си пост .... а то е:

Ислишно е да казвам какво стана форума за мен - място където съм ежедневно. Място от което научих полезни неща и надявам се успях да помогна поне на един чковек. Място където срещнах няколко истински хора - може би най важното нещо!

Поздрави
Ивайло

п.п. Още един път искам да се извиня на всички потребители.


Не знам какво става между вас, но Митко е прав, че тия неща трябва да си ги оправяте помежду си. Не е нужно да се споделя кво станало и кво не. Адаш (Иво) говориш ми на мен, че съм пускал тъпи теми, където имах конкретен въпрос. А ти кво правиш? Занимаваш целия форум с някакъв спор между вас двамата. Не съм ни най-малко от хората, които се заяждат и НИКОГА, ама Никога не съм се конфронтирал с някого от този форум. или съм се бъркал в чужди работи. За това казвам, че си е между вас и се оправяйте на лично. Който иска да казва нещо на някого да не пише по темите или да създава нови такива. :idea:

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Съб Яну 21, 2006 6:28 am
Профил
Модератор
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 9:20 pm
Мнения: 272
Местоположение: София
UNREAD_POST 
[quote="divaka...................Не знам какво става между вас, но Митко е прав, че тия неща трябва да си ги оправяте помежду си. Не е нужно да се споделя кво станало и кво не. Адаш (Иво) говориш ми на мен, че съм пускал тъпи теми, където имах конкретен въпрос. А ти кво правиш? Занимаваш целия форум с някакъв спор между вас двамата. Не съм ни най-малко от хората, които се заяждат и НИКОГА, ама Никога не съм се конфронтирал с някого от този форум. или съм се бъркал в чужди работи. За това казвам, че си е между вас и се оправяйте на лично. Който иска да казва нещо на някого да не пише по темите или да създава нови такива. :idea:[/quote]

Kолега по-прочети за каво става въпрос и тогава прецени.
Аз лично много се учудих къде изчезна и защо???? темата.
не знам какво става с форума, но не е добре положението.
Поне според мен.


Съб Яну 21, 2006 7:16 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Не аз не знам какво е станало просто исках да кажа, че лични проблеми се решават между потребителите. Явно поста ми не е на място, ако има някакъв проблем дайте да го обсъдим, а не да се нападаме..Няма нужда да настройваме оделните потребители към някой, за това нападките са излишни. Обсъждането на проблемите ще доведе до тяхното разрешение :!: :!: :!:

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Съб Яну 21, 2006 7:21 pm
Профил
Модератор
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 9:20 pm
Мнения: 272
Местоположение: София
UNREAD_POST 
divaka написа:
............ Обсъждането на проблемите ще доведе до тяхното разрешение :!: :!: :!:


Ето тук е проблема - обсъждането на проблема и неговото решение не води до разрешаване..................в този форум де.
Това иска да каже Иво, а и на мен така ми се струва........


Съб Яну 21, 2006 7:27 pm
Профил
UNREAD_POST 
Кадето двама си мерят керестетата ние да не си навираме дупетата Изяснете се на ЛС или :beer: а не във форума Успех


Съб Яну 21, 2006 8:34 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Колеги, премествам темата в "Премахнати..." и я заключвам, проблемът се изясни и се надявам да ползвате личната поща за такива теми отсега нататък. Форумът ни е с насоченост към всички потребители, а не към отделни такива.

Поздрави!

_________________
Alles in Ordnung


Нед Яну 22, 2006 11:52 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg