Дата и час: Пон Май 13, 2024 9:45 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
ПРОБЛЕМ С ФОРУМА !!! 

Да се премести ли хостването на форума?
НЕ 24%  24%  [ 5 ]
ДА 76%  76%  [ 16 ]
Общо гласове : 21

ПРОБЛЕМ С ФОРУМА !!! 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST ПРОБЛЕМ С ФОРУМА !!!
Колеги и колежки, погледнете линковете подолу, те са към теми дискутирали същия проблем. Мисля, че е време вече да се организират хора и да вземат да хостнат форума на място подходящо за това. Имаше предложения от mariobg и 1115 имаха ОТЛИЧНИ предложения, но бяха отхвърлени.
Не искам да обяснявам предимствата на хостинг фирмите. Тези които са се занимавали с това знаят какво искам да кажа.

А ето и темите за които говоря:

viewtopic.php?t=2527
viewtopic.php?t=2529
viewtopic.php?t=1124
viewtopic.php?t=951
viewtopic.php?t=767

Прочетете и кажете има ли някакъв смисъл от пускането на такива теми?!

А в тези /и не само в тях/ имаше загубена информация поради проблем с машината на която сега се хоства форума.

viewtopic.php?t=6
viewtopic.php?t=2219

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Сря Дек 14, 2005 11:43 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Тия дни наистина яко бози - горе-долу от една седмица е така.

Аз мога да питам на едно място мои познати с оптика към ИнтерБГ Ком за хостване , мисля че може да уредим и без пари, само че форума ще трябва да е на собствена машина.


Чет Дек 15, 2005 12:04 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Mисля че си оправиха бозата, но наистина може да помислиме за преместване.

BTW защо тази тема е обозначена с важна и не и ли е мястото в "Предложения за форума"?

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Чет Дек 15, 2005 1:29 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Иво стига си скачал с рогата напред. Ти като спукаш гума на Темпрата цялата кола ли сменяш? Проблема е отстранен.


Чет Дек 15, 2005 2:09 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Alexius написа:
BTW защо тази тема е обозначена с важна и не и ли е мястото в "Предложения за форума"?


Защото другите бяха там и се получи това развитие по тях .... :cry: :wink: :cry:

Mitko написа:
Ти като спукаш гума на Темпрата цялата кола ли сменяш?

Не ... но ако искам да карам със 200 км./ч ще си купя Ферари .... :wink:

Mitko написа:
Иво стига си скачал с рогата напред.

Не мисля че съм казал и направил нещо против форума /напротив и ти си човека който най-добре го знае/. Съгласи се, че един надежден хост не се прави с машина и връзка като на които е сега. Потребителите ни нарастнаха доста като общ брой, а и активните за един ден /кой ли направи виждането им възможно :wink: / никак не са малко. Та тези всички хора заслужават да не чакат по 5-10 мин. да се зареди дадена тема, ако въобще се зареди. Един хубав хост също така би ни позволил добър файлов обмен - имам предвид download и upload на много полезна информация. Така че струва ми се това са само положителни неща, ако не е така кажи.

Също така си мисля, че трябва да се помисли и за сайта ... но това е друга тема.

Mitko написа:
Проблема е отстранен.

Сериозно, до кога? :wink: :( :)

С най-добри чувства към всички за които форума означава нещо.

п.п. До къде стигнаха нещата с регистрацията на клуба? :?: :!: :?:

А забравих и още нещо .. като съм ти пратил мода за градовете не съм видял, че е останало: "Добрич-Град" - вземи изчисти това 'Град' ... :wink:

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Чет Дек 15, 2005 9:21 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Ако имаш нещо лично към мен хайде да ми го напишеш на лично и да не занимаваш потребителите на форума с това. Не знаеш нито колко пари давам за интернет връзка, нито каква е машината за която говориш. Опитай се първо да се информираш и тогава да критикуваш.

И накрая - всеки дава по нещо за този форум, но не е приятно като си вечната контра. Този форум не е основната ми дейност и нищо не ми носи. Няколко пъти ти обясних, че в работно време дори не мога да го отворя да го чета. Нещата които правя по него ги правя в изключително малкото си свободно време. Може още много неща да ти напиша, но засега това ти е достатъчно. ДОВОЛЕН?


Чет Дек 15, 2005 10:12 am
UNREAD_POST 
Иво, айде СТОП! :twisted:


Съб Дек 17, 2005 1:50 am
UNREAD_POST 
Ами то ако го няма Иво вие ще заебете всичко. Не ми е ясно и какво против критиката имаш Митко, а и като нямаш възможност да поддържаш предаи щафетата на пред и незнам дали Иво има нещо лично, но дори и да има той за момента казва истини и не показва лични чувства...
блонди, ти все скачаш срещу Иво и всички които го подкрепят, ясно се отчертава, че там в София си имате групичка... коментара ми ще спре до тук, за да не стана груб.

Истината боли, но по-добре в очите...


Съб Дек 17, 2005 3:29 am
UNREAD_POST 
Petrov написа:
Ами то ако го няма Иво вие ще заебете всичко. Не ми е ясно и какво против критиката имаш Митко, а и като нямаш възможност да поддържаш предаи щафетата на пред и незнам дали Иво има нещо лично, но дори и да има той за момента казва истини и не показва лични чувства...
блонди, ти все скачаш срещу Иво и всички които го подкрепят, ясно се отчертава, че там в София си имате групичка... коментара ми ще спре до тук, за да не стана груб.

Истината боли, но по-добре в очите...


Сега имаш ли проблеми с достъпа? Въпроса ми е кратък и ясен.


Съб Дек 17, 2005 11:47 am
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Petrov написа:
Ами то ако го няма Иво вие ще заебете всичко. Не ми е ясно и какво против критиката имаш Митко, а и като нямаш възможност да поддържаш предаи щафетата на пред и незнам дали Иво има нещо лично, но дори и да има той за момента казва истини и не показва лични чувства...
блонди, ти все скачаш срещу Иво и всички които го подкрепят, ясно се отчертава, че там в София си имате групичка... коментара ми ще спре до тук, за да не стана груб.

Истината боли, но по-добре в очите...


Сега имаш ли проблеми с достъпа? Въпроса ми е кратък и ясен.

Освен краткия отговор: Не, нямам... има и уточнение, че цяла седмица не посещавах форума щото ми беше писнало като реша да разгледам някоя тема и форума да пада и да има рефреши до побъркване, едно е скороста към форума да е слаба и той да се отваря бавно (това бих го приел), нормално е да има проблем, но тук маи проблема започва да става системен.
И смятам че Иво е много права като казва, че форума има нужда от Хостинг (професионален!!!)
Лек ден от мен :)


Съб Дек 17, 2005 1:00 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
blondy_driver написа:
Иво, айде СТОП! :twisted:


Не мога .... на ПЪТ С ПРЕДИМСТВО съм :wink:

п.п. :wink: за разлика от :twisted:

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Нед Дек 18, 2005 2:18 am
Профил ICQ WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Ако имаш нещо лично към мен хайде да ми го напишеш на лично и да не занимаваш потребителите на форума с това.

Ако имах нещо което е само между нас двамата и засяга само нас щях точно там да ти пиша.
Mitko написа:
и да не занимаваш потребителите на форума с това. Не знаеш нито колко пари давам за интернет връзка, нито каква е машината за която говориш. Опитай се първо да се информираш и тогава да критикуваш.

А тук занимавам потребителите с нещо което доскоро беше 'Важна тема:' и засга не толкова мен а тях, поради това, че нета който ползвам и на работа и тук е със скорост upload/download 8 kB/s, което на разбираем език означава, че въобще не ми пука каква ти е машината и връзката, защото при мен лично нещата си вървят много бавничко, но защо да не помислим за другите, които искат качество и бързина.
Mitko написа:
И накрая - всеки дава по нещо за този форум, но не е приятно като си вечната контра.

В спора се ражда истината, стига да има кой да я види ....
Mitko написа:
И накрая - всеки дава по нещо за този форум, но не е приятно като си вечната контра. Този форум не е основната ми дейност и нищо не ми носи. Няколко пъти ти обясних, че в работно време дори не мога да го отворя да го чета. Нещата които правя по него ги правя в изключително малкото си свободно време.

Вярно, въобще не съм си мислил, че поцял ден се занимаваш с форума, но все пак някой трябва да го прави. А и по точно не някой ЕДНОЛИЧНО, а една група защото е ясно, че всички от нас си имат основна работа с която си изкарваме парите и една любима и интересна като този форум.
Mitko написа:
Може още много неща да ти напиша, но засега това ти е достатъчно.

Да напишеш и изтриеш ....
Mitko написа:
ДОВОЛЕН?

От какво?

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Нед Дек 18, 2005 2:18 am
Профил ICQ WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Petrov написа:
Истината боли, но по-добре в очите...


Благодаря

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Нед Дек 18, 2005 2:20 am
Профил ICQ WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
ivo написа:
...

п.п. Митко, би ли я върнал отново като 'Важа тема:', защото следя анкетата, а и аз все още не съм гласувал както виждаш :wink: !

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Нед Дек 18, 2005 2:30 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Иво ти само подлаждаш огъня, затова ти казах Стоп :idea: Всеки сам за себе си има мнение , темата беше дискутирана преди време и не виждам нужда да се прави на въпрос отново или поне не в толкова кратък период от време... Ти си точно като една майка Тереза , профсиндиката на форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 няма лошо де :) нямам за цел да се конфронтирам с теб, но от време на време :!: :!: :!: :evil:


Нед Дек 18, 2005 12:17 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg