Дата и час: Нед Май 12, 2024 7:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
Какво става 3 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST Какво става 3
Dobri, първо да ти кажа добър вечер. Второ да ти кажа, че не можеш по никакъв начин, нито да ме уплашиш с приказки от рода "- дано не се появи 3 тема." нито можеш да ме впечатлиш с този високопарен изказ. Единственото което правиш ( и това в случай че не ти е ясно) е да амбицираш и мен, и много малкото юзъри който сме останали тук в момента. Как не можете да рабрете, че заключвайки темите, спираики въпросите, игнорирайки интереса към даден въпрос, и опитвайки се да отклоните вниманието към други теми - само дразните бе, толкова ли не можете да го разберете...? Баси!!!
А ми заключите и тази тема - а вече ще съм сигурен че всички който си тръгнаха така демонстративно са имали правото да го направят, имали са достатъчно резонни причини и са били прави до край. Аз съм никой в този форум, но с тази тема пъблично обявявам, че ако продължи едноличната цензура, се махам. Но не и преди да дойда на последната за мен среща в неделя на О'шипка, където ще кажа (покажа и докажа по един или друг начин) доводите си за напускане. Ако на накой му стиска, да ми заключи темата, или да дойде на О'шляпка в неделя. Само деееееееееебело искам да подчертая 2 неща.
1- този ми пост да не се приема МОЛЯ, нито като заплаха (един или друг вид )
2- този ми пост да не се приема МОЛЯ, като никакъв вид агитация (един или друг вид)
пп.- Dobri ти па кой си бе, за 1 година, от както съм във форума ( или малко по малко) за първи път те виждам ?


Последна промяна Zozo на Пет Окт 17, 2008 1:20 am, променена общо 1 път



Пет Окт 17, 2008 12:53 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Ще дойда на тая среща и ще тегля един бой на някой хубавец чекиджия, който НЕ става за ръководител на форум...
Навсякъде по света- който се е уср.л до ушите се маха на далече да не мирише.


Пет Окт 17, 2008 12:58 am
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
КИМИ написа:
Ще дойда на тая среща и ще тегля един бой на някой хубавец чекиджия, който НЕ става за ръководител на форум...
Навсякъде по света- който се е уср.л до ушите се маха на далече да не мирише.

Брат, не така с лошо. Недей, не си заслужава. Единствното което трябва според мен да се постигне е да разберат някой хора, че не се први така. Аз за 100-тен път казвам. Има начини да се случват НЕЩАТА (неависимо кои) - правилният - и всички останали. В момента сме свидетели на всички останали.
КИМИ, недей с лошо, ако трябва да се бием, значи сме паднали на нивото на маймуните. По добре да обориш човека срещу теб с доводи, и те да са правилните, отколкото да му счупиш носа. Повярвай ми, много носове съм счупил (и всички вежди са ми разбит ((по няколко пъти))), за да знам за какво говоря.
Така че, ....... мислете си Вие господа началници, как ще ни задържите, ш'от аз съм на стъпка да се дропя, а да дропя и форума (имам го пред-вид буквално - не боево - военно - с ръце по носа или някъ'ф физически аспект)
ПП.- Отново иска дебело да потчертая, че не искам по никакъв повод, поста ми да се взима в пред вид на заплаха или опорочване на една идеа, събрала ни заедно!!!!!!!!!!


Пет Окт 17, 2008 1:17 am
Профил
UNREAD_POST 
Зозо погледни си лс-тата!!!!


Пет Окт 17, 2008 1:20 am
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 9:22 pm
Мнения: 342
UNREAD_POST 
Dobri , аххх как се изкушавам да те нафутуря едно хубвао, лошото е че тогава ще имате предлог и да ми спрете темата, и да ме баннете, пък не ми се иска защото имам още какво да кажа. Но от друга страна ми се ще да дойдеш в неделя на О'шмюпка да ти кажа ин да фейс кво ме кара да си чешам ръцете... и по скоро да си почешам с някой като теб (вас)...!
ООооооооооооооооооо'шляпка.... Ооооо'шлдака.... ;)


Пет Окт 17, 2008 2:43 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Естествено, трябва да съм верен на това, което казах, и затова ще заключа и тази тема. При появата на Епизод 4, минаваме на принципа "Няма тема, няма проблем". Нещата са пределно ясни. Форумът не може да се превръща във филмче "Сърдитко Петко, празна му торбата...". Който иска да се връща, който иска да си ходи. Но форумът ще бъде място, в което се говори за коли и за други приятни неща, а не място за разправии. Който иска безкрайни интернет караници, да си направи форум и да си покани там Чоли-Шведа, ген. Кобалт, Кобург Велчев и всички подобни форумни легенди...

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Пет Окт 17, 2008 9:36 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg