Дата и час: Пет Юни 07, 2024 1:14 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
От Бистрица към София... 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 8:09 pm
Мнения: 96
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST От Бистрица към София...
Колеги внимавайте много по пътя който се спуска от Бистрица към София (към Дървеница)... особенно по тъмно!
За какво става дума - снощи с жена ми решихме да се позовим среднощно из полите на Витоша (спускането към осветена София среднощ си е приятно изживяване). Самия път на места е много тесен (само за една кола), има прилично дълбоки дупки и на места стръмни по няколко метра участъци. Та в началото на точно един такъв стръмен участък, точно където се намират десните гуми има една приятна дупка... Дупката няма как да се види нощем - заради рязкото спускане надолу фаровете изобщо не я осветяват, нито пък може да се види отдалече - добре скрита, дупка изненада :)
Видимия резултат за момента е кривната предна джанта - надявам се да няма нищо повече, че преди седмица сменях 4 -те амортисьора и втулките на предните носачи...
Много ме е яд в момента - пет месеца през зимата из софийските кратери не успях да изкривя джанта, а сега въпреки че карах много бавно и внимателно...

Така че колеги, като се спускате по този път внимавайте!

_________________
Punto 1.1 SX 95г


Вто Апр 04, 2006 9:11 am
Профил
UNREAD_POST 
:offtopic: Ооо и аз съм се катерил на там нощем преди с уното, страхотно е като по американските филми вижда се целия град.Става за секс и употреба на някои неща( ако не си шофиор) и др. работи.


Нед Апр 16, 2006 9:28 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg