Дата и час: Чет Юни 06, 2024 10:55 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Как НЕ трябва да се кара на автомагистрала! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Как НЕ трябва да се кара на автомагистрала!
Колегата е с Пежо! Самоубиец, ненормалник, откачен!

http://vbox7.com/play:88089f60


Вто Ное 20, 2007 12:51 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 11:21 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST Re: Как НЕ трябва да се кара на автомагистрала!
Paparac написа:
Самоубиец, ненормалник, откачен!

лелеле :shock: :shock: :shock: не е истина :!: другите коли все едно са спрели :mrgreen:

_________________
Ако посочиш някои, не забравяй че трите пръста сочат тебе!
1.6 16V 103HP Made In FIAT


Вто Ное 20, 2007 12:57 am
Профил
UNREAD_POST 
Пълен нещастник. На такъв с кеф да му размажеш мутрата.


Вто Ное 20, 2007 1:42 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 7:33 pm
Мнения: 224
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
тоя е пълен изруд!!! :evil:

_________________
Fiat Punto GT
Изображение
Изображение


Вто Ное 20, 2007 1:57 am
Профил
UNREAD_POST 
Добре де, няма ли кой да го хване и да му счупи краката на този, да не стъпи повече в кола...такъв ненормалник не бях виждал :x Някъде бяха казали, не карай по-бързо, от колкото твоят ангел-хранител може да лети :x


Вто Ное 20, 2007 2:28 am
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 30, 2007 5:29 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Ако го хванат в Турция и е в нарушение ще му сцепят задника, тук не. Това е факт, бил съм в Турция и определено там, хората са напред с материала дет се вика, пък и все пак това е магистрала м/у 2 града, т.е. там хората ограничение нямат, можеш да караш с колкото можеш и искаш. Ако се разцепиш обаче в колата отсреща, ще те накарат да съжалавяш толко, че сам ще ти иде да си счупиш капачките. На няколко пъти щеше да се, удари но не успя, най-вроятно е доста добър шофьор, за разлика от тези дет само им се иска да са добри и се смазват по крайпътните дървета (в по-лошия случай в други коли!). Каквито в България, заради филми като "Бързи и яростни" 2те части и донякъде "Ускорение", има с лопата да ги ринеш, то не са тунинговани Голф-чета, не са тунинговани Ладички. Все пак не забравяйте, на клипчето знак с ограничение не видях никъде, в София има на много места и много хора ги пренебрегват, не Турчина, а тези тук са за бой. Тук се получава отновно онова малко Българско изкривяване в стил "Виждам треските в очите на другите, а не гредата в своето", колко от вас не са превишавали километрите в София, за да съдят човека на магистралата, и аз съм карал с 80 при ограничение 50. Тъйче не мисля, че в момчето е проблема който си прави кефа на път без ограничения! :roll:

_________________
Изображение
Изображение


Вто Ное 20, 2007 9:31 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
:shock: на тозй хайванйн трупът му ще е млад й красйв,,,няма шанс,,,едйн път,два пътй хайде й от мен третй път,,,но бъдещето му е тъмно,,,йлй в гроба йлй зад решеткйте,,, :x дано не пострадат невйннй,,, :x

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Вто Ное 20, 2007 10:30 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Legion написа:
Ако го хванат в Турция и е в нарушение ще му сцепят задника, тук не. Това е факт, бил съм в Турция и определено там, хората са напред с материала дет се вика, пък и все пак това е магистрала м/у 2 града, т.е. там хората ограничение нямат, можеш да караш с колкото можеш и искаш. Ако се разцепиш обаче в колата отсреща, ще те накарат да съжалавяш толко, че сам ще ти иде да си счупиш капачките. На няколко пъти щеше да се, удари но не успя, най-вроятно е доста добър шофьор, за разлика от тези дет само им се иска да са добри и се смазват по крайпътните дървета (в по-лошия случай в други коли!). Каквито в България, заради филми като "Бързи и яростни" 2те части и донякъде "Ускорение", има с лопата да ги ринеш, то не са тунинговани Голф-чета, не са тунинговани Ладички. Все пак не забравяйте, на клипчето знак с ограничение не видях никъде, в София има на много места и много хора ги пренебрегват, не Турчина, а тези тук са за бой. Тук се получава отновно онова малко Българско изкривяване в стил "Виждам треските в очите на другите, а не гредата в своето", колко от вас не са превишавали километрите в София, за да съдят човека на магистралата, и аз съм карал с 80 при ограничение 50. Тъйче не мисля, че в момчето е проблема който си прави кефа на път без ограничения! :roll:
до някаде си прав няма ограничения и си кара с колкото може,но представиси че си в колата с женаси която е бремена и детето и тоя дето си праи КЕФА на магистралата ти сецне пътя а караш с около 100км. как ще се почувстваш като се замислиш че заради тоя (идиот педал каретен пубертет и т.н.) може да изгубиш всичко за един миг.имаси място за такива испълнения. :36_2_29:


Вто Ное 20, 2007 10:37 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 30, 2007 5:29 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Не си ме разбрал приятелю, нямам предвид че момъка е прав да кара така. Имам предвид, че у нас положението е много по тежко, но някак си на никой не му пука. Виждам хора, че дори и цял раздел в този форум - "да си мерим конете" тези дето си мерят конете, си ги мерят из улиците на София, да ако съм на магистралата и карам със 100 и тоя ми се появи ще ми е кофти, но и ще имам предвид че съм на магистралата, докато тук на бул. Тодор Александров, всеки ден има поне 1 такъв джигит, аз карам с 40 той със 100, прави слалом сред колите, може да ме отнесе и мен, а до мен е бременната ми жена. Схвана ли ми идеята!? Не казвам, че е прав или че не е, но поне го прави на магистралата, а не по улиците. Дори във Измир или Истанбул който са с улици, колкото нашата мила "магистралка". ;)

_________________
Изображение
Изображение


Вто Ное 20, 2007 11:25 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
[quote="minchotodorov"][quote="Legion"]Ако го хванат в Турция и е в нарушение ще му сцепят задника, тук не. Това е факт, бил съм в Турция и определено там, хората са напред с материала дет се вика, пък и все пак това е магистрала м/у 2 града, т.е. там хората ограничение нямат, можеш да караш с колкото можеш и искаш.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :) хйч не съм съгласен в това отношенйе,,,законйте са сй законй стйга да те прецакат,,,на магйстралата макс 130 км/ч ,,,от 1990 шофйрам ймам 4 глобй ,,, паркйране на забранена зона,пресйчане на кръстовйще според мен на жълто но според катаджйята на червено,йзтекъл срок на ГО й за превйшена скорост с над 30% по точно табелата бе 70 макс а аз съм карал според радара със 103,,,й нйкаквй бахшйшй нйт съм дал нйто самй йскалй,,,определено глобйте са трй цйфренй,,,а йма й катаджйй доброволцй йзбйрат се от йнтелйгенцйята,,,вйсшйстй й ймат право да тй пратят честйтка без да се усетйш когато нарушаваш правйлнйка,,, :wink:

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Вто Ное 20, 2007 11:29 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 30, 2007 5:29 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
От толко много работи, НИЩО не ти разбрах и не само аз, а и всички мой колеги!!! :shock:

_________________
Изображение
Изображение


Вто Ное 20, 2007 12:24 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 3:59 am
Мнения: 174
Местоположение: друг
UNREAD_POST 
Legion написа:
От толко много работи, НИЩО не ти разбрах и не само аз, а и всички мой колеги!!! :shock:
:shock: :D как така не разбрахте :shock: :shock: :shock: йзвйнявамсе,отдавна не съм бйл актйвен във форума, мйсля че затова не ме разбрахте,,,от 18 годйнй жйвея в турцйя,,,по професйя съм двг технйк й професйонален шофъор й мйсля че съм от стрйктнйте водачй но въпрекй това съм бйл санкцйонйран в тр ,,,а това значй че тук в тр съвсем не е както сй мйслйте,,, безредйца й тем подобнй,,,пък тозй мухлъо с пежото няма нйкакъвшанс,,, ще го гепнат едйн ден ,,,яката :mrgreen: :D :wink: а сега разбралй ме???

_________________
EX PALİO 1.2 16 V...


Вто Ное 20, 2007 1:07 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 30, 2007 5:29 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
:36_2_25:

_________________
Изображение
Изображение


Вто Ное 20, 2007 1:09 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
сори ако съм обидил някои но като видя някои ДУПЕ с натруфена кола иси мисли че кара ВРЦ направооооооооооо :twisted: :36_2_29:


Вто Ное 20, 2007 6:09 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колегата е прав че в софия ги има такива, но този направо не е нормален. Луд луд човек, но като него не съм виждал... NO COMMENT!!!


Сря Ное 21, 2007 3:55 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg