Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:26 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Оборотомер 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Оборотомер
Колегата Selqtin ми пусна мухата преди известно време и сега здраво се навих да си сложа оборотомер. За съжаление обаче не мога да намеря никъде в Хасково. Кажете в София има ли и колко пари са. Предпочитам аналоговия тип - със стрелка.

Другото което си мисля е да си взема едно табло с оборотомер и да сменя моето(на което всичко си му работи) само дето не знам дали при положение че сега нямам изобщо идва сигнал до таблото за оборотомера. Ако някой нещо знае да каже.


Чет Мар 31, 2005 9:27 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Ами аз имах цифрово табло без оборотомер, смених го с такова с оборотомер и всичко си тръгна без проблеми :)

_________________
Alles in Ordnung


Чет Мар 31, 2005 10:20 am
Профил ICQ
UNREAD_POST Re: Оборотомер
Yavor написа:
Колегата Selqtin ми пусна мухата преди известно време и сега здраво се навих да си сложа оборотомер. За съжаление обаче не мога да намеря никъде в Хасково. Кажете в София има ли и колко пари са. Предпочитам аналоговия тип - със стрелка.

Другото което си мисля е да си взема едно табло с оборотомер и да сменя моето(на което всичко си му работи) само дето не знам дали при положение че сега нямам изобщо идва сигнал до таблото за оборотомера. Ако някой нещо знае да каже.


Нямаш ядове за оборотомера. Сигнала се взима от бобината и може да се направи на всяка модификация на Tipo.


Чет Мар 31, 2005 10:31 am
UNREAD_POST 
Zaphod написа:
Ами аз имах цифрово табло без оборотомер, смених го с такова с оборотомер и всичко си тръгна без проблеми :)


Значи има си сигнал по принцип. Поне при теб. Сигурно и при мен ще е така. А ако не то ще му прокарам една жица от бобината.


Чет Мар 31, 2005 11:13 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Ами разглеждах ел. схемите преди това - има един куплунг с щипка, който излиза от там, ако ти е с четири жици, кафяво-бялата е за оборотомера - ако е с три, значи ще трябва ти да си прекараш. Все пак мисля, че 99% имаш прекаран кабел - все пак аз съм с най-малкият двигател и фабрично табло без оборотомер и имам, та какво остава за теб?
Успех! :)

_________________
Alles in Ordnung


Чет Мар 31, 2005 12:22 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST 
Прати л.с. ако искаш ще ти го прата до хасково :wink:

_________________
_______________________________________
0885261834


Пет Апр 01, 2005 12:36 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg