Дата и час: Чет Юни 06, 2024 11:29 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Фолио на задните стъкла 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 10:29 am
Мнения: 175
UNREAD_POST Фолио на задните стъкла
Колеги имам две питания:
знае ли някой място където могат да ми сложат фолио на задните стъкла и ако може без да си оставят ръцете???!!!
другото ми питане засяга това - до колко % е позволено да се затъмнява прозореца на багажника?
става въпрос за леко затъмняване не искам да приличам на Голфа /300кс/ /който е чел статията :lol: :lol:


Съб Апр 01, 2006 9:27 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 8:17 pm
Мнения: 176
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
аз направих запитване към КАТ и ето отговора да не се чудите ...


ЗДВП
Във връзка с Ваше запитване Ви уведомяваме, че не се допуска ограничаване на видимостта на стъклата, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им. Такова ограничаване на видимостта и намаляване на прозрачността се допуска само на стъклата на задните врати на леките автомобили при наличие на огледала за обратно виждане от двете страни на автомобила /чл. 105 от ЗДП/.



NPP-KAT SDVR

_________________
Изображение
(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
(")_(") signature to help him gain world domination.


Съб Апр 01, 2006 11:02 am
Профил ICQ
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 3:44 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Тогава и щорите са забранени?Мисля че това зависи от настроението на КАТаджията.Едно приятелче го бяха спряли и го бяха накарали да махне лепенка от предното си стъкло (горната част на стъклото) тъй като пречела на видимостта :?: (пречи да вижда кацащ самолет :shock: )


Съб Апр 01, 2006 12:02 pm
Профил YIM
UNREAD_POST 
КАТ е МАФИЯ!! То тва е ясно, но и аз съм решил да затъмня задното стъкло... пък куките да си ...ката :twisted:

да пробват да ме настигнат :P


Съб Апр 01, 2006 1:47 pm
UNREAD_POST 
Място незнам, но можеш и сам да го направиш много е просто! Продават се ролки за по 3-5лв. на цървуленци или в някои магазин за авто аксесоари.Продавача ще то обясни как става. Резултата е много добър. За всички без задните странични мисля че е до 30% или 25 нещо такова, то придава зеленикав цвят на стъклото и пак затъмнява. При по голямо затъмнение нощно време почти нищо се невиди!! Наи добрия варянт е щора на ролка, слагаш си я на кората и когато ти е кеф си я вдигаш, има много хубави щори и придават хубав вид, по стилно по удобно и т.н....


Съб Апр 01, 2006 1:51 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 3:44 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Anaboliy написа:
КАТ е МАФИЯ!! То тва е ясно, но и аз съм решил да затъмня задното стъкло... пък куките да си ...ката :twisted:

да пробват да ме настигнат :P


Ми то да те спрат за затъмнен заден джам не могат - няма как да го видят.Но ако те спрат за друго - бързо могат да се заядат за това ако няма за какво друго да се хванат.Струва ли си напражението всеки път като те спрат да не го видят за това да ти е тъмен джама и да не виждат другите какви каки натискаш отзад :mrgreen:


Съб Апр 01, 2006 1:55 pm
Профил YIM
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 3:44 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Sven написа:
Място незнам, но можеш и сам да го направиш много е просто! Продават се ролки за по 3-5лв. на цървуленци или в някои магазин за авто аксесоари.Продавача ще то обясни как става. Резултата е много добър. За всички без задните странични мисля че е до 30% или 25 нещо такова, то придава зеленикав цвят на стъклото и пак затъмнява. При по голямо затъмнение нощно време почти нищо се невиди!! Наи добрия варянт е щора на ролка, слагаш си я на кората и когато ти е кеф си я вдигаш, има много хубави щори и придават хубав вид, по стилно по удобно и т.н....


Не мисля че е по-красиво със щора на ролка.По удобно е да но нищо не може да се сравни с едно хубаво изчистено тъмно задно джамче + страничните задни.Създава доста уютна атмосвера отзад.А и изглежда по добре отвън с фолио.


Съб Апр 01, 2006 1:58 pm
Профил YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:56 pm
Мнения: 287
Местоположение: Бъкстон
UNREAD_POST 
Във София карам постоянно със щора и я свалям само извънградско.До сега полицаите не са ми правили проблем.А предимството е че ако се заядът-просто я сваляш,фолиото неможеш.Аз бих се оправдал,че не искам някой наркоман да ми изтрагне колоните например!

_________________
Fiat Punto 1.7 TD


Нед Апр 02, 2006 8:58 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:26 pm
Мнения: 290
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
аре сега някой да намери къде в закона пише думичката заден прозорец ? :D

Не е забранен , значи могат да се хванат за палците точно за това 8)

_________________
ИзображениеИзображениеJVC камера Продава


Нед Апр 02, 2006 9:49 am
Профил ICQ
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 3:44 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
tzetzo_slavista написа:
Във София карам постоянно със щора и я свалям само извънградско.До сега полицаите не са ми правили проблем.А предимството е че ако се заядът-просто я сваляш,фолиото неможеш.Аз бих се оправдал,че не искам някой наркоман да ми изтрагне колоните например!


Принципно и фолиото можеш да свалиш.Но пък ако свалиш щората след като вече са те хванали няма да ти простят :mrgreen: По същата логика ако караш с превишена скорост и пред тях намалиш няма ли да си вземеш акта :mrgreen:
Жорко е прав - не пише заден прозорец.Бусовете нямат изобщо, някой пикапи също?Има ли проблем за тях?


Нед Апр 02, 2006 11:20 am
Профил YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 12:38 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.


Пон Апр 03, 2006 2:35 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:56 pm
Мнения: 287
Местоположение: Бъкстон
UNREAD_POST 
Dedra 2.0 написа:
Принципно и фолиото можеш да свалиш.Но пък ако свалиш щората след като вече са те хванали няма да ти простят :mrgreen: По същата логика ако караш с превишена скорост и пред тях намалиш няма ли да си вземеш акта


:D Да ,Но мисълта ми беше че като се хванат за това просто я откачаш,докато фолиото не можеш да си играеш да го лепиш и отлепяш!Просто със щора ми се вижда много по-невинно :mrgreen:

_________________
Fiat Punto 1.7 TD


Пон Апр 03, 2006 7:41 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 3:44 pm
Мнения: 49
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Mescalin написа:
чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.


Ами КАТ могат да ти разрешат.Ако си ИНКАСО.Или ако им бутнеш достатъчно.Ако имаш документ че е така фабрично.Или ако им бутнеш достатъчно да ти "повярват" че имаш такъв документ :mrgreen:


Пон Апр 03, 2006 11:22 pm
Профил YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 11:43 am
Мнения: 246
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST q
Dedra 2.0 написа:
Mescalin написа:
чат пат срещам коли които са затъмнени на 100% без предния джам. интересено ми е на късмет ли разчитат или има няква врътка.


Ами КАТ могат да ти разрешат.Ако си ИНКАСО.Или ако им бутнеш достатъчно.Ако имаш документ че е така фабрично.Или ако им бутнеш достатъчно да ти "повярват" че имаш такъв документ :mrgreen:


или ако имаш полицейска карта или министерски,парламентарен или съдебен пропуск.
:wink:


Вто Апр 04, 2006 12:37 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 11:43 am
Мнения: 246
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST w
jorko написа:
аре сега някой да намери къде в закона пише думичката заден прозорец ? :D

Не е забранен , значи могат да се хванат за палците точно за това 8)


хумм,ти май имаше и на предния джам
:wink:


Вто Апр 04, 2006 12:40 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg