Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:19 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Дискусия за ХГТ притежателите и общо за фиат ... 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
ici написа:
Zaphod написа:
Snaker написа:
... сток хгт се върти около 16 на 402 метра ... за 14 секундно браво си заслужава доста


Не знам как ти го "въртиш", но резултат под 17.4 не можах да дам. Ако говориш за други места, където си чел, че Браво-тата правят по толкова - ОК, но на Божурище, сток, без добавки в бензина, колата дава толкова. Ако я кара Шумахер, може да даде и с две десети по-малко ;)


Ами моето Типо мерено с Г-тек (малък) преди даваше 15.7 на1/4 миля и 7.8 до 60м/ч. След финния тунинг който му направих върви ужасно повече,направо не очаквах.Мисля ,че ще стигне 15с. А му предстои чип. Тая неделя ще правим голямо събиране и се надявам да мерим с Г-тека.Ще пиша новия резултат.


ми тва звучи супер :D
ще споделиш ли какво си правил под "фин" тунинг
поздрави ...

_________________
:: Show me some Madness ::


Нед Окт 09, 2005 12:53 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
ici написа:
Zaphod написа:
Snaker написа:
... сток хгт се върти около 16 на 402 метра ... за 14 секундно браво си заслужава доста


Не знам как ти го "въртиш", но резултат под 17.4 не можах да дам. Ако говориш за други места, където си чел, че Браво-тата правят по толкова - ОК, но на Божурище, сток, без добавки в бензина, колата дава толкова. Ако я кара Шумахер, може да даде и с две десети по-малко ;)


Ами моето Типо мерено с Г-тек (малък) преди даваше 15.7 на1/4 миля и 7.8 до 60м/ч. След финния тунинг който му направих върви ужасно повече,направо не очаквах.Мисля ,че ще стигне 15с. А му предстои чип. Тая неделя ще правим голямо събиране и се надявам да мерим с Г-тека.Ще пиша новия резултат.


бтв.
преди време ... момчето което е от Русе с супер якия форд ... беше споделил че когато той е мерил с г-тек на някакво точно определено място там покрай русе, разликата с това което е дал като време тук в сф на божурище е била много малка ...
та ... виж къде е ставало ... за да си наясно как стоиш принципно срещу официалните времена тука на божура :)

_________________
:: Show me some Madness ::


Нед Окт 09, 2005 1:01 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 11:19 pm
Мнения: 97
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Да меренето става на отсечката Николово - Мартен.Днес ни дойде гост от Горна Оряховица с Пунто 1.4 Турбо.Много хубаво.А за съжаление Г-Тека беше в един колега ,който беше на Италфеста и не мерихме.Писах какво съм и правил в темата за Тунинг Книгата Фиат-Ланча.

_________________
Моето Типо 2.0 16v 160А8.046 с малко тунинг


Нед Окт 09, 2005 6:29 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 7:52 pm
Мнения: 431
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Zaphod написа:
Snaker написа:
... сток хгт се върти около 16 на 402 метра ... за 14 секундно браво си заслужава доста


Не знам как ти го "въртиш", но резултат под 17.4 не можах да дам. Ако говориш за други места, където си чел, че Браво-тата правят по толкова - ОК, но на Божурище, сток, без добавки в бензина, колата дава толкова. Ако я кара Шумахер, може да даде и с две десети по-малко ;)



17.4 на газ ли..., много слабо време, аз на божурище 17.8 дадох от един единствен опит, без да пълня дори предавките щото пича дето се пуснахме изостана доста...

_________________
Fiat Bravo GT
Изображение


Нед Окт 09, 2005 7:15 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
ivo098 написа:
Zaphod написа:
Snaker написа:
... сток хгт се върти около 16 на 402 метра ... за 14 секундно браво си заслужава доста


Не знам как ти го "въртиш", но резултат под 17.4 не можах да дам. Ако говориш за други места, където си чел, че Браво-тата правят по толкова - ОК, но на Божурище, сток, без добавки в бензина, колата дава толкова. Ако я кара Шумахер, може да даде и с две десети по-малко ;)



17.4 на газ ли..., много слабо време, аз на божурище 17.8 дадох от един единствен опит, без да пълня дори предавките щото пича дето се пуснахме изостана доста...


ми тва се опитвам да кажа на колегата и аз ама човек трудно му се вярва ако колата му се окаже невървежна - кофти си е :D

_________________
:: Show me some Madness ::


Нед Окт 09, 2005 11:40 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 11:19 pm
Мнения: 97
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Re: Дискусия за ХГТ притежателите и общо за фиат ...
Snaker написа:
Някой от притежателите на браво на ХГТ да си е играл с "чупене" на возилото си с цел позасилване ...
ако ДА - да сподели или пък други които са имали взимане даване ...
аз съм пред смяна на тривиални неща ...
ремус краен ... линка който си пазя не отваря директно продукта но на официалния сите може да се види какво предлагат ...
валове - не съм сигурен че това е най-добрия избор обаче ...
http://www.powerfiat.com/product_info.p ... cts_id/993
окачване
http://www.powerfiat.com/product_info.p ... cts_id/448
гледам филтъра от к&н който продават се слага на мястото на стария или поне така декларират ... та смятам такъв да взема ...
един чип ше бодна тука къстъм съм намерил ... и трябва да намеря някой генерацията да ми прави ...
би било интересно ако някой сподели идеи и опит ... насоки и т.н. в по финните и истински пренаправяния ...

Колега ,провери ли с колко трябва да се вдигне степента на сгъстяване за съответните валове? И дали главата позволява такова отнемане. Да не се наложи поставяне на ковани бутала с пирамидално чело? Предполагам ,че фирмата дава такива консултации безплатно на клиентите си.

_________________
Моето Типо 2.0 16v 160А8.046 с малко тунинг


Пон Окт 10, 2005 1:40 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Дискусия за ХГТ притежателите и общо за фиат ...
ici написа:
Snaker написа:
Някой от притежателите на браво на ХГТ да си е играл с "чупене" на возилото си с цел позасилване ...
ако ДА - да сподели или пък други които са имали взимане даване ...
аз съм пред смяна на тривиални неща ...
ремус краен ... линка който си пазя не отваря директно продукта но на официалния сите може да се види какво предлагат ...
валове - не съм сигурен че това е най-добрия избор обаче ...
http://www.powerfiat.com/product_info.p ... cts_id/993
окачване
http://www.powerfiat.com/product_info.p ... cts_id/448
гледам филтъра от к&н който продават се слага на мястото на стария или поне така декларират ... та смятам такъв да взема ...
един чип ше бодна тука къстъм съм намерил ... и трябва да намеря някой генерацията да ми прави ...
би било интересно ако някой сподели идеи и опит ... насоки и т.н. в по финните и истински пренаправяния ...

Колега ,провери ли с колко трябва да се вдигне степента на сгъстяване за съответните валове? И дали главата позволява такова отнемане. Да не се наложи поставяне на ковани бутала с пирамидално чело? Предполагам ,че фирмата дава такива консултации безплатно на клиентите си.


не ... с сток буталата няма да има проблеми за тия валове ... сега обаче се опитвам да се консултирам с един познат да импортна глава от 2.0 20в турбо ... което естествено промени цялата хава да гоня максимума без турбо ... и избора на валове е друг - там вече запитах какви да са ... много работа тия дни и не ми остава време да проучвам ...

ти замери ли се ?
поздрави :D

_________________
:: Show me some Madness ::


Нед Окт 16, 2005 8:28 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 11:19 pm
Мнения: 97
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
не, Г-тека не е на разположение. А вече съм със 17" 235/40 и е малко по-бавничко.

_________________
Моето Типо 2.0 16v 160А8.046 с малко тунинг


Пон Окт 17, 2005 5:37 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg