Дата и час: Чет Юни 06, 2024 10:21 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Истински силов проект.... 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Сеп 01, 2006 4:36 am
Мнения: 35
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST Истински силов проект....
След разговор с един колега фиатаджия в гърция който кара и той браво и след като видях страницата му в ютюб

http://www.youtube.com/user/makinas7

реших че нито разни пластмасови простотии ми трябват нито джанти нито чипче мипче от разни гаражчета за 100 лв...
искам да намеря труп фиат купе турбо и да го направя както на пича...
неговото браво било 1.4 ...2.0 5 цилиндъра изобщо не се коментира и се захвана с купе...резултат както виждате от динотеста 410 конски сили на предните колела...забележете и една фиат темпра на видео Dynoday in greece 2 с 720 коня пак двигател от фиат купе...още помня на един пич типото как къртеше мивки и се реших да направя нещо подобно мамка му Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
погледнете видеота и ми кажете дали ще си изхвърлите парите да слагате разни престилки,чипчета и турски спортни филтри..аз съвсем се отказах и събирам усилено


Съб Апр 12, 2008 8:18 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST Re: истински силов проект....
grnka написа:
след разговор с един колега фиатаджия в гърция който кара и той браво и след като видях страницата му в ютюб

http://www.youtube.com/user/makinas7

реших че нито разни пластмасови простотии ми трябват нито джанти нито чипче мипче от разни гаражчета за 100 лв...
искам да намеря труп фиат купе турбо и да го направя както на пича...
неговото браво било 1.4 ...2.0 5 цилиндъра изобщо не се коментира и се захвана с купе...резултат както виждате от динотеста 410 конски сили на предните колела...забележете и една фиат темпра на видео Dynoday in greece 2 с 720 коня пак двигател от фиат купе...още помня на един пич типото как къртеше мивки и се реших да направя нещо подобно мамка му Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
погледнете видеота и ми кажете дали ще си изхвърлите парите да слагате разни престилки,чипчета и турски спортни филтри..аз съвсем се отказах и събирам усилено

Бравото много ме радва , ти събирай ама няма да има край , като почнещ да го караш , такъв разход ще ти удари че ще го разхождаш рядко :D

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Съб Апр 12, 2008 10:24 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST Re: истински силов проект....
Но все пак , ако притежаваш още едно , това можеш да го изкарваш само за дръпки и шоу :cool:

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Съб Апр 12, 2008 10:25 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 9:35 am
Мнения: 145
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Re: истински силов проект....
r3p71l3 написа:
...като почнещ да го караш , такъв разход ще ти удари че ще го разхождаш рядко :D


И защо си мислиш така?Я се обоснови,ама май няма да можеш.Това че ще си удвои мощността не значи че си удвоява и разхода ;-)

Колега ,напълно те подкрепям ,също съм против външните преправяния особено на италиянки,понеже са си доста добре завършени и трудни за доработки.Аз работя по въпроса и съм в по напреднал стадий,ама за от тука нататък вече трябва сериозна финансова инвестиция.
За кое Типо говориш?

_________________
Lancia Dedra 2.0 16V Turbo - 220hp-for now
Mobil 1 & ESSO - Русе регион


Съб Апр 12, 2008 11:20 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST Re: истински силов проект....
ivanko rs написа:
Колега ,напълно те подкрепям ,също съм против външните преправяния особено на италиянки,понеже са си доста добре завършени и трудни за доработки.

Винаги има какво да подобриш , пък и не е толкова до това колкото до лека уникалност :)

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Нед Апр 13, 2008 12:51 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Сеп 01, 2006 4:36 am
Мнения: 35
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
за типото на фил от тунинг.бг форума...4х4 фиат купе мотор пък като беше гаснал мотора даже си го подминаваш единствено беше джантите по-големите...


Нед Апр 13, 2008 8:36 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg