Дата и час: Чет Юни 06, 2024 9:10 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Помогнете на дама в беда! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Фев 06, 2008 9:38 pm
Мнения: 3
Местоположение: Аврен
UNREAD_POST Помогнете на дама в беда!
ЗДРАВЕЙТЕ!
Хайде мъжаги, хайде да ви видим сега! Склонни ли сте да помогнете на една невежа в автомобилите дама, а?
Имам фиатче, мънинко, сладинко, пунти. Две вратички, СХ серия. На много снимчици в интернет, останових, че колата е значително по-сладурска без страничните лайстни. Гледах и на съфорумци, че и те са си ги махнали. Може ли някой добър човек да ме просветли в това, как се захванати те за вратата и как могат да бъдат те свалени? Посредством лепило ли? Някакви щипки? Има ли после белези от лайстни, като например - не може да се свали качествено лепилото. Зейват дупчици ...и т.н.

Благодаря от сега! :) :roll: :)


Сря Фев 06, 2008 9:43 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:02 am
Мнения: 63
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST Re: Помогнете на дама в беда!
Yaho0 написа:
ЗДРАВЕЙТЕ!
Хайде мъжаги, хайде да ви видим сега! Склонни ли сте да помогнете на една невежа в автомобилите дама, а?
Имам фиатче, мънинко, сладинко, пунти. Две вратички, СХ серия. На много снимчици в интернет, останових, че колата е значително по-сладурска без страничните лайстни. Гледах и на съфорумци, че и те са си ги махнали. Може ли някой добър човек да ме просветли в това, как се захванати те за вратата и как могат да бъдат те свалени? Посредством лепило ли? Някакви щипки? Има ли после белези от лайстни, като например - не може да се свали качествено лепилото. Зейват дупчици ...и т.н.

Благодаря от сега! :) :roll: :)
със сигорност щи останат дупчици иначе и да има нещо като лепило то се маха .но аз точно заради дупчиците неги свалих на моето а и немисля че с тях или без тях има значителна разлика.Най много се отразява на едно пунти както и на други коли като се пръсне една хубава боя,едни красиви джанти и едно ниско окачване,а за любителите на по различните неша може да се сменят и брони ,спойлери и така .Ето моята какво прилича


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
ИзображениеИзображение


Сря Фев 06, 2008 10:24 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:23 pm
Мнения: 1120
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Няма дупчици, лайсните /особено ако са оригинални/са захванати към вратите/купето с качествена двойнозалепваша лента...
За разлепяне-накисване с разредител/препаратите за безконтактно миене също притежават подобни свойства,но са по "софт"...
Ако боята е оригиналната,риска за олющване е минимален,ако е пребоядисвана...без гаранция ...риска съответно е в пъти по-голям.

_________________
Изображение


Сря Фев 06, 2008 10:50 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 7:33 pm
Мнения: 224
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
аз на мойто старото пунто е то все още си е мое де :) ги махнах. както каза колегата Веско са залепени с двойно залепяща лента. просто ги отлепяш и после с кореселин и се махнаха следите от лентата. и накрая с полир паста и стана супер! ето и снимка :)
Изображение

_________________
Fiat Punto GT
Изображение
Изображение


Чет Фев 07, 2008 12:56 am
Профил
UNREAD_POST 
На Мареа се махат с пистолет за горещ въздух или с нещо друго за нагряване. Едва ли на Пунто ще е по различен начин. :cool:

И между другото във форума има много жени, не сме само "мъжаги". :namigane:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Чет Фев 07, 2008 1:16 am
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 21, 2008 5:34 pm
Мнения: 43
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
А дали няма да стане нещо с боята от кореселина,че и аз се замислям на Бравата да ги махна?

_________________
Fiat Brava SX 1.4 12V


Чет Фев 07, 2008 12:37 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Тези лайсни доста помагат при страничен удар... казвам го от личен опит .
Като свалих лайсната зад вратата видях, че е закрепена посредством щифтове в двата и края за купето, това означава, че остават дупчици след премахването и .

П.С. При бравото е така , за пунтото не знам.

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Чет Фев 07, 2008 4:36 pm
Профил
BANNED

Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 9:51 pm
Мнения: 20
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Аз пък на пунтото нямам лайсни и искам да си сложа такива дето се лепят че ми писна на паркинга да ми кривят вратите .
Някой да предлага лайсни за пунто 4 врати?


Съб Мар 01, 2008 12:53 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg