Дата и час: Пон Май 13, 2024 9:43 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Off topic 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 3:02 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
UNREAD_POST Off topic
Определено темата не е за тука, но на друго място мисля, че няма да я прочете правилния човек :). Значи вчера 08.11.2006 към обяд в Люлин 9 до Европата имаше едно спряло тъмно-синьо Браво май беше със затъмнени задни стъкла. Беше невероятно на външен вид и като потегли издаде много як звук. Ако някой се познае да пише :). Искам да питам за ауспоха какъв му е и от къде въобще извади тоя як звук. Дали има и спортен филтър и т.н. Абе колата беше точна както искам да си направя и мойта да не е няква супер футуристична, но да събира погледите.


Чет Ное 09, 2006 11:42 am
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 7:58 pm
Мнения: 352
UNREAD_POST 
Може да съм бил аз :mrgreen: :mrgreen: вчера цяла софия обиколих От както имам дупка на гърнето от долу се получава много як 'feat." от гърнето и дупката доста басово :D

_________________
Изображение

Изображение


Чет Ное 09, 2006 12:53 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 3:02 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Да така изглеждаше колата като на картинката ти. Имам три въпроса :
1. Какво ти е гърнето и колко струва (много бързо се изстреля и не можах да го огледам, но изглеждаше много добре отзад :) ) ?
2. Имаш ли спортен въздушен филтър ?
3. По какъв начин си си затъмнил задните стъкла и колко пари ти излезна ?
И една молба сложи няколко снимки на колата си много ме радва.


Чет Ное 09, 2006 1:03 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Яну 17, 2006 5:33 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Комши-bscsystem, аз пък ще те попитам в кой блок в Подуене живее? Щото тука около мен пълно с Бравоси, ама с никой не се познавам :roll: Ще е добре да се видим в квартала :wink:

_________________
Fiat Coupe 2.0 16V Plus


Чет Ное 09, 2006 3:04 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 7:58 pm
Мнения: 352
UNREAD_POST 
Не съм бил аз значи. Джантите ми в момента са железарки. Нямам филтри колата ми е от икономичните, защото за мене това е най-добрия градски вариант , ръгачката е алфаджииска. Стъклата един приятел ми ги затъмнява, но преди известно време ми ги строшиха :paddle: и трябва пак да се затъмняват (предните имам предвид), а задните са ми тъмни още. Гърнетата са италианки някакви ще видя какъв е модела и ще пиша..Вадят много як басов звук, дори и на слаб двигател като тоя, но нещо колата си я попрецаках и като мине 3000 оборота и почва да стърже ще ходя да ги оправям тия дефекти. Ударих я от долу и някаква дупка и направих са бръмчи още по яко и мисля да не я оправям

благуне, рядко се прибирам баш във вкъщи за това може да не си ме виждал. Нямам дръжки, ако това ти помогне да ме отличиш от другите фиатки и имам стикер на клуба. Засечи ме някой път да се запознаем! :mrgreen:

_________________
Изображение

Изображение


Чет Ное 09, 2006 4:49 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg