Дата и час: Чет Юни 06, 2024 5:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
xenon фарове 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST 
Sko написа:
......

колега да се надяваме че тази грешка е преднамерена :wink:
Колеги не мога да разабера за какво толкова ви трябва ксенон :shock: Карал съм ауди със ксенон през ноща и откровено ако изключим леко по бялата светлина нямаше кой знае каква разлика :?
За мене не си струва парите такова капитоловложение,за фаровете отворете някой брой на аутобилт със тест н атакива и излиза че коли като нисан микра с Н3 светат по добре от новите бмв-та със ксенон...
пхаха,просто дизайна и настройките са важни,не толкова източника на светлината за доброто осветяване :wink:

_________________
_______________________________________
0885261834


Сря Май 31, 2006 9:23 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Selqatin написа:
Sko написа:
......

колега да се надяваме че тази грешка е преднамерена :wink:
Колеги не мога да разабера за какво толкова ви трябва ксенон :shock: Карал съм ауди със ксенон през ноща и откровено ако изключим леко по бялата светлина нямаше кой знае каква разлика :?
За мене не си струва парите такова капитоловложение,за фаровете отворете някой брой на аутобилт със тест н атакива и излиза че коли като нисан микра с Н3 светат по добре от новите бмв-та със ксенон...
пхаха,просто дизайна и настройките са важни,не толкова източника на светлината за доброто осветяване :wink:

Верно, е че не си струва за нашите стари коли да даваме толкова пари за Ксенон, но това осветяване което прави ксенона, никой не може да ме обеди, че обикновена халогенка ще го направи, че и по-добре...


Сря Май 31, 2006 10:52 pm
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:42 pm
Мнения: 671
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
Относно LED фаровете, ето една статийка: http://www.worldcarfans.com/news.cfm/ne ... lamp-study

А google знае и още...


Чет Юни 01, 2006 12:33 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 am
Мнения: 117
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
и аз съм на мнение , че ксенона за момента е the best и няма сравнение с друго :roll:

_________________
Чип тунинг& доставки от Ebay за всички от форума !


Чет Юни 08, 2006 5:22 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg