Дата и час: Пет Юни 07, 2024 2:25 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Смяна на цвят на тапицерията 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Смяна на цвят на тапицерията
Пичове възможно ли е седалките и корите на вратите на типо по някакъв начин да се направят черни?


Пет Фев 23, 2007 5:37 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Бате на мен само за седалките ми искаха 500лв., карам същата кола като твоята.Тавана е още 100-120(ако искаш мога да ти кажа как да си го направиш тавана сам), за корите на вратите не знам.

_________________
N.Y. State of Mind


Пет Фев 23, 2007 5:57 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Re: Смяна на цвят на тапицерията
Abarth. написа:
Пичове възможно ли е седалките и корите на вратите на типо по някакъв начин да се направят черни?


За корите не е задалжително да ги претапицираш може да си вземеш от някоя морга кори сигурно ще излезнат по-евтино а за седалките щя трябва да е претапицират.А сега се сещам че има някакъв спрей за платове но не съм много сигурен че ще стане . :roll:

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Пет Фев 23, 2007 6:44 pm
Профил
UNREAD_POST 
Тавана е лесен :) Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите :roll: Този спрей за платове къде се продава?


Съб Фев 24, 2007 2:53 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
Abarth. написа:
Тавана е лесен :) Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите :roll: Този спрей за платове къде се продава?


Текстилен спрей се води предполагам че по магазините за бои го има.Един приятел си направи това което искаш ти ,корите махна платовете и ги наприска с обикновен спрей доста добре стана ето ти малко снимки.Говорих с него и по-добре ще стане ако ги приснеш с пистолет.А за седалките ще стане хубаво само ако ги претапицираш си мисля с текстилния спрей незнам дали ще станат.поздрави :)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Съб Фев 24, 2007 3:15 pm
Профил
UNREAD_POST 
soulkeeper написа:
Abarth. написа:
Тавана е лесен :) Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите :roll: Този спрей за платове къде се продава?


Текстилен спрей се води предполагам че по магазините за бои го има.Един приятел си направи това което искаш ти ,корите махна платовете и ги наприска с обикновен спрей доста добре стана ето ти малко снимки.Говорих с него и по-добре ще стане ако ги приснеш с пистолет.А за седалките ще стане хубаво само ако ги претапицираш си мисля с текстилния спрей незнам дали ще станат.поздрави :)

Дали ще седи добре на типото черен таван,черни седалки и черни кори :)


Съб Фев 24, 2007 4:15 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
Abarth. написа:

Дали ще седи добре на типото черен таван,черни седалки и черни кори :)



Е как няма да стой добре то черното си стой добре на всякакъв цвят и предава тежест аз така си мисля поне ей този салон е на бяла кола така че слагай смело 8)

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Съб Фев 24, 2007 7:04 pm
Профил

Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 5:45 pm
Мнения: 1
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
Я количката ми гледай къде е качена :D

По темата:

Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре?
Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра.


ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.


Съб Фев 24, 2007 9:15 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 2:12 pm
Мнения: 624
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
freesoul написа:
Я количката ми гледай къде е качена :D

По темата:

Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре?
Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра.


ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.



Сори за отклонението: честито ти първо мнение ще почнеш да разбираш от коли ти ами малко време се иска :mrgreen:

_________________
FIAT - TIPO 2.0i


Съб Фев 24, 2007 9:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
freesoul написа:
Я количката ми гледай къде е качена :D

По темата:

Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре?
Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра.


ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.

Няма да свалям нищо,на място ще се прави,седалките ще станат ли с този спрей?Иначе съм с ел.стъкла :)


Нед Фев 25, 2007 1:39 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg