Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:43 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Недостатъчно зареждане на акумулатор 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 11:28 am
Мнения: 107
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Аз съм от Варна и не съм чувал да продават тук такива рециклирани, но ако питаш мене като сменяш, сменяш всичко, защото динамото се вади мноооого кофти и няма място въобще,а след няколко месеца да го вадиш пак не си заслужава..., аз лично сте карам така докато не се прецака повече и тогава ще ремонтирам. Ходих при един познат майстор и оня ми вика: - Абе карай така бе няма абсолютно никакъв проблем колата, за какво да даваш едни 80-100 лв за ремонт.....
Каза че много трудно се вади и само за работата сте ми вземе 60лв.......
Дно съм ти помогнал да направиш избор. :)

_________________
Brava 1.4 12V 98г.


Чет Фев 05, 2009 3:57 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Сеп 01, 2006 4:36 am
Мнения: 35
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
мерси колега аз даже го махнах алтернатора но утре след изпита започвам разглобяването пък да видя този лагер как ще се смени и с какъв заместител..както и да е благодаря ти :D


Чет Фев 05, 2009 5:47 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 11:28 am
Мнения: 107
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
кажи накрая като го свършиш, колко ти излезна ремонта :)
успех :cool:

_________________
Brava 1.4 12V 98г.


Пет Фев 06, 2009 2:34 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пет Сеп 01, 2006 4:36 am
Мнения: 35
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
накрая какво излезе
правя копи-пейст от друга тема

"за ел. проблеми съм признал тези тук http://www.fransizkup.com/Shops.htm намират се на 6ти септември 240... от центъра тръгваш към била..след кръговото на била на 10 метра завиваш надясно...ако стигнеш моста и неговите светофари значи си го подминал и трябва да се върнеш...те ми оправиха абсолютно всички проблеми по ел. системата които се оказаха смешни пропуски на друг официален сервиз тук в пловдив и специално в смирненски...сещаш се нали?? момчето ме чу внимателно и ми обясни подробно какво и защо и естествено веднага ми откри проблема който беше смешен - един прост кабел от динамото на акумулатора...за ел. проблеми само тук"

иначе човека ми е казал че няма проблем да ми ги смени тези неща но нямаше да има ефект понеже кабела имаше утечка и впоследствие открих че стартера е хванат с една единствена гайка а останалите загубени...един сервиз пловдивски ми е барал последно стартера и съм го казал
иначе релето с четките са заедно и струват 22 лв и има и едни диодни блабла не можах да разбера и те са около 15-20 лв...
също така нашите динамота са магнети марели (за 1.4 12в) и са 65 ампер/часа пък с климатик малко повече не можах да задържа цифрата
също така ми направи впечатление че моето кове на 14.0 волта...без никакъв консуматор на празен ход и на обороти имаше 14 волта...после пуснах къси+дълги+халогени+стоп за мъгла , парното на 4та степен плюс реотана..на празен ход всичко това акумулатора падна на 13.4 волта но като пипнах газта и вдигнах към 1000-1200 оборота закова пак 14 волта даже с всичко това включено


Вто Фев 10, 2009 7:45 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg