Дата и час: Пон Май 13, 2024 3:05 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Даване на точки за репутация 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Е според мен не е лошо да я има тази репутация, но тя да се дава само във раздела консултации и да се дават положителни или отрицателни вотове(като разбира се може и само положителни да има) за хора които са дали ценен съвет след което е помогнато на колега в беда, така може да се види дали някой има репутация да дава стойностни мнения или само си лафи, или калабалък да става.


Чет Авг 17, 2006 10:22 am
UNREAD_POST 
и пак някой ще си помисли "чакай,че този ме кефи да го ъпна малко"


Чет Авг 17, 2006 10:24 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Аз пък имам друго предложение:
Да има само положителен вот! Нека има това с репутацията - беше интересно. Но нека е само положителна и да се дава от хората, които са благодарни на някого.
Така мисля че е справедливо.
Или пък ако може да се направи - и отрицателен, но при 3 отрицателни да има - 1 точка

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Чет Авг 17, 2006 10:33 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
И аз точно за това предложих дори че ще е добре и да няма отрицателен вот, но идеята с три отрицателни = на един е достатъчно добра така поне ще се знае че този човек само трака нули, а и като има история ще се разбере защо има отрицателни вотове, но по-важното е че ще се знае на кой може да се разчита за полезно и адекватно мнение.
Браво на колегата Мазгарев


Чет Авг 17, 2006 10:48 am
UNREAD_POST 
Функциите които предлага Mazgarev са супер. Democracy MOD не ги предлага, но мисля, че с малко пипване на PHP-то ще се получи.


Чет Авг 17, 2006 10:51 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Функциите които предлага Mazgarev са супер. Democracy MOD не ги предлага, но мисля, че с малко пипване на PHP-то ще се получи.


Вярваме в теб! ;)

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Чет Авг 17, 2006 12:04 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Основата на демокрацията е, че простите командват, т.к. са болшинство. Но пък демократичния лидер командва като подчини стадото на своята кауза. Та какво беше демокрацията :mrgreen:


Чет Авг 17, 2006 2:41 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 02, 2006 10:54 am
Мнения: 325
UNREAD_POST 
Що се занимавате с глупости бе хора! Yellow_Flash_Colorz_PDT_35 Нали всички сме тука да споделяме една страст, да си помагаме един на друг с каквото можем. Каква е тази репутация!? Всеки е с лично мнение и естествено то допада на едни и съответно недопада на други - точно на това би се градила репутацията тук. Давайте го по-ларш!


Нед Авг 20, 2006 2:22 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg