Дата и час: Нед Май 12, 2024 6:12 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Форума расте... 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
didodi написа:
От месец съм собственик на фИАТ и долу горе от тогава съм се регистрилал във форума ви.Не ми се е налагало да пиша но съм редовен посетител.Реших да пиша една вечер и се оказа ,че съм изтрит вероятно защото нямам мнения във форума.След кратка справка разбрах че това било за да не се натоварвала базата данни :shock: -стига бе, РЕНО имат точно два пъти по вече потребители и (не си трият потребителите) как така не им се натоварва базата....?
Трябва ли всеки път да се регистрирам за да напиша нещо по което време аз реша или да пълня форума с глупости и безмислици периодически само и само да имам активност.Не искам да се превръщам като тези дето нямат и един болт завит самостоятелно, но много чели и слушали тук и там и после се изявяват като големи разбирачи, но това е обща болка на форумите. Мненията на хората които най много са в час с практиката си личат дори и да са любители.
Мисля че не само аз съм се сблъсквал с това.Нека форума има повече потребители макар и помалко активни- лошо ли е?


Във FIAT форума не се трият потребители. Възможно е потребителя ти автоматично да е деактивиран (ако не си посещавал форума много дълго време), но със сигурност не е изтрит.


Нед Юли 02, 2006 11:31 pm
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
според мен за сега така е добре ... мисля, че най-добре е да се направи такова разделяне, когато потребителите станат примерно 1500 / 100 активни (поне) ... тогава определено ще има смисъл,...
но от друга страна ако се направи разделянето може би ще има доста нови потребители, понеже доста хора като видят някой сложен форум и въобще не влизат вътре ...
аз примерно се регистрирах като имах проблем с чинкуечентото, но ако беше разделен нямаше да има чинкуеченто, а щеше да има примерно "други" ... и не се знае дали въобще щях да пиша ... най-добре е за сега да се остави така, а темата да се повдигне когато се насъберат още потребители ... това е моето мнение .

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Сря Юли 05, 2006 12:39 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg