Дата и час: Чет Юни 06, 2024 3:51 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Становище за форума! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Становище за форума!
Независимо дали добър или лош администратор, подържам форума вече 2 години. Никой не може да отрече развитието и полезността на всичко създадено тук. Създавайки форумът и клубът започнах с добри намерения. Преди около година известна група от хора се обедини срещу мен аз си дадох сметка, че не е редно заради техните лични нападки към мен да се откажа от форума и идеите си. От известно време започнаха да се оформят невероятни интриги сред най-активните потребители на форума произлизащи главно от един човек. Последната седмица получих множество оплаквания съдържащи обвинения към мен, всички неправомерни, тъй като самият аз се оказах жертва на интрига. Не е редно каквото и да стане и да се случи във форума все Митко да е виновен, а форума по един или друг начин да се отразява в личния живот на членове и то най-активните в момента.
По настоящем този форум ще продължи да съществува. За да не съм все виновният аз и на топа на устата за щяло и нещяло, ще създам тема в раздел "Предложения за форума". Темата ще бъде под форма на анкета изброяваща подходящите кандидати за администратори с цел да се разшири администраторския колектив. Това ще са хора, които са си спечелили авторитет в този форум и такива, които всички познават.
Относно хората, които не харесват този форум и мен ще ги помоля да запазим благоприличие. Всякакъв вид конфронтация с администратори или уронване на форума ще бъдат прекъсвани незабавно. Няма да се трие нищо. Всичко ще бъде премествано в раздел "Премахнати теми", а източника на конфронтацията ще бъде предупреден. Предупрежденията във форума са 2. След, което ще последва бан. Дължа да подчертая, че с поста си не търся конфронтация с никого. Просто искам след реконструкцията си този форум да се превърне в едно по-чисто място, в което всеки добронамерен фен на марката FIAT да получи нужната му информация за любимия автомобил и как да прекарва приятни мигове с него.
Всеки сам може да прецени къде е неговото място. Вече има достатъчно на брой форуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 Пожелавам успех на всички колеги!

Ваш администратор
Митко

PS: Съжалявам за прибързаната си реакция и спирането на форума. Решенията за спирането и пускането бяха лично мои и никой не ми е повлиял. Осъзнах, че лишавам и лоялните потребители на нашия форум, като им отнемам интелектуалната собственост (техните консултации и споделен личен опит). На тях поднасям моите извинения.


Съб Сеп 23, 2006 2:30 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg