Дата и час: Чет Юни 06, 2024 2:41 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Нов раздел? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Аре, взехме да си говорим и пишем глупости, така ,че ша Ви замоля по темата... ако се е изчерпала и няма какво да се каже и предложи КАТИНАР!Изяснете си ако обичате, какво е КОНСУМАТИВ И ИНВЕСТИЦИЯ в автомобилчетата Ви и си направете сметката!
Не се приема да се увеличават темите, защото има предостатъчно информация ,а и всеки юнак , който си купи БРАВО/БРАВА започва с тези неща... ! :roll: докога ли?! :roll: В Италия не ги карат толкоз вече!Уверявам Ви ,че карат повече старата Панда!!! :roll: :idea: Това го приемете като шега, макар , че е истина! :mrgreen: Върнах се на 27-ми от Милано.
Успех на всички ентусиасти, успешна Нова година и по-малко проблеми! :P :mrgreen:


Съб Яну 06, 2007 10:56 pm
UNREAD_POST 
Не знам! Аз правя разлика между консуматив и резервна част!!! Преди малко разглеждах един сайт с авточасти! Хората са ги разделили на отделни части нещата: ходова част, двигател, консумативи и т. н.


Съб Яну 06, 2007 11:00 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 04, 2006 10:31 am
Мнения: 465
Местоположение: София "Изток"
UNREAD_POST 
Nino написа:
Аре, взехме да си говорим и пишем глупости, така ,че ша Ви замоля по темата... ако се е изчерпала и няма какво да се каже и предложи КАТИНАР!Изяснете си ако обичате, какво е КОНСУМАТИВ И ИНВЕСТИЦИЯ в автомобилчетата Ви и си направете сметката!
Не се приема да се увеличават темите, защото има предостатъчно информация ,а и всеки юнак , който си купи БРАВО/БРАВА започва с тези неща... ! :roll: докога ли?! :roll: В Италия не ги карат толкоз вече!Уверявам Ви ,че карат повече старата Панда!!! :roll: :idea: Това го приемете като шега, макар , че е истина! :mrgreen: Върнах се на 27-ми от Милано.
Успех на всички ентусиасти, успешна Нова година и по-малко проблеми! :P :mrgreen:


Извинявам се за офф-а, но кое точно беше "глупост", че нещо ми убягна?

_________________
Fiat Stilo 1.8 16V


Съб Яну 06, 2007 11:04 pm
Профил
UNREAD_POST 
Roko написа:
Не знам! Аз правя разлика между консуматив и резервна част!!! Преди малко разглеждах един сайт с авточасти! Хората са ги разделили на отделни части нещата: ходова част, двигател, консумативи и т. н.


Роко, малко почвам да се нервирам....аз преди малко ти обясних....за каква резервна част става въпрос човеко!!!Ако шарнирът, амортесьорът, антифризът, маслото,стъклото, парното,радиаторът, и еба ли му м... та още какво са за смяна, то, това е КОНСУМАТИВ, защото се сменят и колата си тръгва като нова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тези неща може да се сменят и на АБСОЛЮТНО НОВА КОЛА НА "НУЛА КИЛОМЕТРИ" и тя пак си е нова!!!
Нооооооооооооооооооо! Ако гръмнеш МОТОРА,направиш му основен ремонт, смениш валове, биели, цилиндри,клапани, семеринги и тути кванти, това какво е????Не му ли УВЕЛИЧАВАШ ПОЛЕЗНИЯ СРОК НА ДЕЙСТВИЕ?????ДА СЛУЖИ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ?!
Резервна част,консумативи... къде пък отиде сега?! И КОЛЯНОВИЯ ВАЛ и ШАРНИРЧЕТО ти са резервни части, но предназначени за различни неща!!!
Едното е консуматив, другото за основен ремонт! Сега вдена ли?


Съб Яну 06, 2007 11:12 pm
UNREAD_POST 
Stoyan_68 написа:
Извинявам се за офф-а, но кое точно беше "глупост", че нещо ми убягна?


Ами още веднъж прочети Стоянчо цялата тема, та белким този път не ти убегне, но ако все-пак се затрудниш, ще помагаме! :mrgreen:


Съб Яну 06, 2007 11:16 pm
UNREAD_POST 
Предлагам темата да се заключи!!!! Водим безмислен спор, който се отдалечава от същината на темата за създаването на нов раздел!


Съб Яну 06, 2007 11:24 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 04, 2006 10:31 am
Мнения: 465
Местоположение: София "Изток"
UNREAD_POST 
Roko написа:
Предлагам темата да се заключи!!!! Водим безмислен спор, който се отдалечава от същината на темата за създаването на нов раздел!


Съгласен.

_________________
Fiat Stilo 1.8 16V


Съб Яну 06, 2007 11:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg