Дата и час: Чет Юни 06, 2024 10:56 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
за малоумният КРЕДОР и нервите, които ми създаде! 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 10:49 am
Мнения: 33
Местоположение: София 12 Илинден
UNREAD_POST за малоумният КРЕДОР и нервите, които ми създаде!
Сега :) Това е пост-молба.

Има ли някакъв начин, този хмм...менажер, да не бъде свързан директно с полето, в което се пишат мненията? Или поне да може да се изключва.

Защо? - Защото, аз не използвам Флекс Тайп!
КРЕДОРът е направен на принципа на Флекс Тайпа (вероятно и от същата фирма) и притежава 3 активни позиции - БГ фонетична, БГ по БДС и АНГЛ.
Аз използвам вградената в Уиндоуса система за смяна на езика която има само две позиции - БГ и АНГЛ, като БГ от своя страна може да се фиксира като фонетична или БДС, т.е. ако почна да пиша мнение на български, наложи ми се да изпиша нещо на АНГЛ и сменя на английски, КРЕДОРът също се сменя, и понеже той е вързан с полето записане се получава едно омешване на езиците и в крайна сметка след първата смяна БГ/АНГЛ и пак на БГ аз не мога да превключа на английски. Просто КРЕДОРът преебава цялата работа.

ПС: Флекс Тайпа е абсолютно ненужна програма, пълна с бъгове открай време, програма, направена само за пари и от фирма без никаква нужда от коментар. Уиндоусът си има вградена функция за целта и е 100 пъти по-удобна, помни си сама в кой прозорец на какъв език е писано и при сменяне на прозорците автоматично превключва. Това, че ние в повечето случаи ползваме версии на Уиндоуса, които не са предназначени за България и съответно ги няма подредбите за фонетичната кирилица, се решава с 3 кликания на мишката, един път завинаги. Отворете http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm сайт и съм повече от сигурен, че след 5минути ще забравите за недоразумението Флекс Тайп!

ППС: забележете колко неща би трябвало да изпиша на английски в поста, но нямаше как :)
ПППС: ако имате време разгледайте на инжинера сайта по подрбно, пълен е със смешки, вицове и забавления

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Съб Дек 02, 2006 3:29 am
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 09, 2004 12:36 pm
Мнения: 626
UNREAD_POST 
+1
:36_2_25:


Съб Дек 02, 2006 7:48 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:42 pm
Мнения: 671
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
Присъединявам се. На мене също ми прави проблеми. Сигурно е лесно КРЕДОР да се направи като опция в профила на потребителя (включена по подразбиране, разбира се).


Съб Дек 02, 2006 1:08 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Чет Юни 08, 2006 10:32 am
Мнения: 320
UNREAD_POST 
:shock:


Последна промяна morg на Пон Мар 26, 2007 5:09 pm, променена общо 1 път



Пон Дек 04, 2006 11:44 am
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Съб Май 20, 2006 8:13 pm
Мнения: 52
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Че аз си карам с уиндоуската ф-я. И в офиса, и в квартирата. Флекстайп не съм виждал от векове и "no problems" с превключването на бг/en - тоя пост докато го писан 3 - пъти превключих :D

_________________
дедра 1800 MPI LE, 105hp , '92 ZLA83500000229453 835A2.046...ако не се лъжа:)
типо 1.9 TD, 90hp, 94' ZFA16000004938635


Пон Дек 04, 2006 5:30 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg